خانه ی ۱۴ میلیون دلاری خانم بازیگر + عکس

جولیا آرزو داشت دامپزشک بشود و علاقه ای هم به بازیگری داشت بعد از فارغ التحصیل شدن از دبیرستان در سمیرنا جولیا به خواهرش و برادرش درنیویورک پیوست تا به مدرسه تئاتر برود. جولیا تلاش بسیار کرد تا تیترهای روزنامه های پر تیتراژ و صید عکاسان جهان شود ببوسیله اسنادی که از ریزترین جزئیات زندگیش در اختیار آنان قرار می داد.به زودی نشریات پول زیادی برای عکسهایش پرداخت می کردند. او رکورد جهانی ۱۰میلیون دلار را برای فیلم”Mary Reilly”ثبت کرد. (در سال ۱۹۹۶) (به عنوان دستمزد).

جولیا آرزو داشت دامپزشک بشود و علاقه ای هم به بازیگری داشت بعد از فارغ التحصیل شدن از دبیرستان در سمیرنا جولیا به خواهرش و برادرش درنیویورک پیوست تا به مدرسه  تئاتر برود. جولیا تلاش بسیار کرد تا تیترهای روزنامه های پر تیتراژ و صید عکاسان جهان شود ببوسیله اسنادی که از ریزترین جزئیات زندگیش در اختیار آنان قرار می داد.به زودی نشریات پول زیادی برای عکسهایش پرداخت می کردند. او رکورد جهانی ۱۰میلیون دلار را برای فیلم”Mary Reilly”ثبت کرد. (در سال ۱۹۹۶) (به عنوان دستمزد).
در سال ۱۹۹۸ جولیا در نقش یک پیشخدمت پیتزا فروشی در فیلم “Mystic pizza” (پیتزای اسرار آمیز) بازی کرد. و سپس یک بازی مشترک با لیام نیسون در رضایتمندی (satisfaction) داشت. این بازی برای آنها موفقیت آمیز بود یک سال بعد او در  “steel magnolias” در برابر نامزدش « دیلان مک درموت » در سال ۱۹۹۰ بازی کرد زمانی که فیلم « زن زیبا » ( pretty women ) روی صحنه آمد او از یک هنرپیشه با استعداد تازه کار به یک سوپر استار تبدیل شد ناگهان همه جولیا را می خواستند نشریات هر روز درباره او می نوشتند سود باجه بلیط ناگهان مانند موشکی به آسمان رفت. همه دنیا از جولیا صحبت می کردند. چند سال گذشته برای جولیا خیلی پر سود بوده است هم از نظر حرفه ای و هم از نظر مالی در روز کریسمس سال ۱۹۹۸ نامادری ( step mom ) روی صحنه رفت و در تابستان سال ۱۹۹۹ او دو بمب بزرگ خارج از تئاتر داشت: notting hill و Runa که دوباره Richard و جولیا، با هم، همبازی شدند برای اولین بار از زمان زن زیبا. سپس جولیا اولین اسکار خود را برای نقش خود در Erin Brocko Vich فیلی که بر اساس یک داستان واقعی بود دریافت کرد. در «مرکزیکی» همراه با برد پیت بازی کرد. که در ماه مارس ( مارچ ) روی پرده سینما رفت و در ماه ژوئن ( جون ) در معشوقه آمریکایی بازی کرد و فقط تا فرصت باقیمانده تا کریسمس در “Ocean’s Eleven” بازی کرد و این فیلمها را با بازیگرانی چون برد پیت و جورج کلنی این فیلمها را بازی کرد.
حالا جولیا رابرتز” Julia Roberts  ” ۴۸ ساله خانه ی ساحلی دو هکتاری خودش را به فروش گذاشته است.
این خانه دارای ۷ اتاق خواب  ۴ سرویس و حمام می باشد که جولیا رابرتز و همسرش دنی مادر” Danny Moder ” در سال ۲۰۱۱ به قیمت ۱۴ میلیون دلار خریداری نمودند. این خانه در سواحل شمالی جزیره Kauai دز منطقه هاوایی واقع شده است. این منطقه جایی است که مارک زاکربرگ موسس فیس بوک ۳۷۵ هکتار ان را به قیمت ۶۶ میلیون دلار خریداری نموده است .
2 3 4 5 6 7 8