مقام معظم رهبری اراده نظام اسلامی را در مذاکرات به امریکا و متحدانش دیکته کرد
مقام معظم رهبری اراده نظام اسلامی را در مذاکرات به امریکا و متحدانش دیکته کرد

نماینده ولی فقیه در سپاه گیلان گفت: تدبیر حکیمانه مقام معظم رهبری در طرح همدلی و همزبانی دولت و ملت، و مدیریت بی نظیر معظم له، منطق و اراده نظام اسلامی را در مذاکرات هسته ای به امریکا و متحدانش تحمیل و دیکته نمود.

به گزارش لنگرنیوز، حجت الاسلام و المسلمین عزت الله معتمد مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان در جلسه اختتامیه برنامه های قرآنی ماه مبارک رمضان در جمع پاسداران سپاه قدس گیلان به ایراد سخن پیرامن مذاکرات هسته ای پرداخت.

وی بیان کرد: تدبیر حکیمانه مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای در طرح همدلی و همزبانی دولت و ملت، و مدیریت بی نظیر معظم له، منطق و اراده نظام اسلامی را در مذاکرات هسته ای به امریکا و متحدانش تحمیل و دیکته نمود.

همچنین وی ادامه داد: و سرانجام استکبار جهانی به سرکردگی امریکا و حمایت و پشتیبانی صهیونیسم پس از چند دهه مبارزه و مقاومت در برابر باورها و اعتقادات ملت شریف ایران نه تنها در این مرحله از مذاکرات هسته ای به قدرت منطقه ای و بین المللی انقلاب اسلامی اعتراف نمود، بلکه حقانیت، مظلومیت و صداقت نظام و مردم ایران که در معرض دید مسلمانان و ملت های غیرمسلمان قرار دارد.

حجت الاسلام و المسلمین معتمد با بیان اینکه  در حقیقت اعتراف دشمن به توان و قدرت نظام اسلامی در منطقه، موجب خرسندی ملت ایران و مسلمانان جهان می باشد تصریح کرد: البته تیم مذاکره کننده به خوبی می دانند که هر توافق و تصمیمی در ادامه روند گفتگوهای هسته ای باید در راستای تقویت و اتسحکام عزت و اقتدار ملی باشد، و الا برای ملت فهیم صبور و مجاهد ایران اسلامی قابل قبول نیست.

نماینده مقام معظم رهبری در سپاه قدس گیلان با اشاره به مذاکرات هسته ای و نتیجه آن بیان کرد: نتیجه توافق مذاکرات هرچه که باشد، در روحیه استکبار ستیزی و پرچم داری انقلاب اسلامی در مبارزه با ظلم و دفاع از ملت های مسلمان و مظلوم جهان تاثیر گذار نیست. ملت ما براساس تعیین های وحیانی و آموزه های دینی هم اهل انتصار است و هم اهل تناصر. یعنی هم در مقابل قدرت های قلدر و و زورگو می ایستاد و هم ملت های مسلمان را برای مبارزه برعلیه اهل ظلم و ستم و استکبار به میدان می آورد.

وی در پایان اضافه کرد: این رسالت انقلاب اسلامی است که حضرت امام خمینی(ره) مبتنی بر مبانی مکتب اسلامی ناب محمدی تبیین نموده استو برای همیشه و در همه عرصه ها جزء اصول سیاسی این انقلاب است.