مسابقات دوچرخه سواری کورسی قهرمانی گیلان برگزار شد

رقابت های دوچرخه سواری کورسی (کریتریوم) قهرمانی استان گیلان جام رمضان ، با معرفی نفرات برتر در فومن پایان یافت .

به گزارش لنگرنیوز ، رییس هیات دوچرخه سواری استان گیلان روز جمعه در خصوص برگزاری این رقابت ها گفت : در این دوره از مسابقات ، حدود یکصد دوچرخه سوار از شهرهای مختلف گیلان حضور داشتند .

سیدایمان دلیل حیرتی افزود : دوچرخه سواران شرکت کننده در این دوره از رقابت ها ، در رده های سنی جوانان ، بزرگسالان و پیشکسوتان مسیر فومن – ماسوله را رکاب زدند .

وی اظهار کرد : رقابت های رده سنی جوانان به مسافت ۱۰ کیلومتر، رده سنی بزرگسالان به مسافت ۲۰ کیلومتر و رده سنی پیشکسوتان به مسافت ۱۵ کیلومتر برگزار شد .

وی ادامه داد : در پایان این رقابت ها و در رده سنی بزرگسالان ، علیرضا حقی از فومن عنوان قهرمانی را کسب کرد ، رحیم آذریان از صومعه سرا دوم شد و مصطفی کاظم پور از رشت مقام سوم را به خود اختصاص داد .

وی بیان کرد : در رده سنی پیشکسوتان ، کامبیز خلج از رشت به مقام قهرمانی رسید، عبدالحسین حسین پور و هوشنگ امینی هر دو از لنگرود به ترتیب دوم و سوم شدند.

رییس هیات دوچرخه سواری استان گیلان خاطرنشان کرد : همچنین در رده سنی جوانان ، علی نبی زاد از رشت قهرمان شد ، شایان فلاح از رشت در مکان دوم قرار گرفت و علیرضا رهنما از لنگرود سوم شد