درخت تنومند بی اعتمادی بین ملت ما و دولت امریکا هنوز هم پابرجاست

امام جمعه کومله با قدردانی از پایمردی و ایستادگی تیم هسته ای بر روی مواضع ملت ایران خاطرنشان کرد : هر ملتی که به امریکا اعتماد کرد زمین گیر شد، درخت تنومند بی اعتمادی بین ملت ما و دولت امریکا هنوز هم پابرجاست.

به گزارش لنگرنیوز، نماز جمعه اخرین روز ماه مبارک رمضان با حضور گسترده مردم نماز گزار بخش کومله به امامت حجت الاسلام والمسلمین سید جواد سلیمانی در مسجد جامع کومله برگزار شد.

امام جمعه کومله با قدردانی از پایمردی و ایستادگی تیم هسته ای بر روی مواضع ملت ایران خاطرنشان کرد : هر ملتی که به امریکا اعتماد کرد زمین گیر شد، درخت تنومند بی اعتمادی بین ملت ما و دولت امریکا هنوز هم پابرجاست.

وی افزود : ما از نگرانی اسراءیل خوشحالیم اما اگر باور کنیم ۵+۱اصلا منافع رژیم سفاک صهیونیستی رادر توافق در نظر نگرفته با یک طنز سیاسی مواجه خواهیم بود.

سلیمانی اظهار کرد : نمایندگان مردم در خانه ملت با دقت و هوشیاری انچه را که در توافق از منافع امنیتی اسراءیل دم میزند را برگشت دهند.

وی افزود : مشکل این کشورها با ما، فن اوری هسته ای نیست بلکه اینها با پدیده انقلاب ، آن هم با مدل تکثیر آن مخالفند.

سلیمانی سکوت مرگبار شورای امنیت را در قبال جنایات سعودی شرم اور خواند و از دولتهای اسلامی خواست تا از فجایع انسانی در یمن جلوگیری کنند.

امام جمعه کومله شورای نگهبان را حافظ اسلامیت وجمهوریت نظام دانست و تصریح کرد : اگر شورای نگهبان نبود معلوم نبود امروز با برداشت های متفاوت از قانون چه بلاهایی برسر این کشور می امد.

حجت الاسلام سلیمانی از اداره اوقاف شهرستان بابت تعویض گلدسته های بقعه متبرکه اقا سید حسن کومله تشکر کرد.

بازهم مسجد کوچک و قدیمی جامع شهر کومله در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور پر رنگ نمازگزاران روزه دار شرمنده آنان شد که این می طلبد مسئولان شهرستان لنگرود و بخش کومله هر چه سریعتر کار اجرایی ساخت مصلی نماز جمعه بخش کومله را آغاز کنند