ستارگان فو‌تبا‌ل جهان برای بیماران MS در ایران پا به توپ می‌شوند

ستارگان فو‌تبا‌ل جهان از قبیل لوئیس فیگو، روبرتو کارلوس و … برای برگزاری دیدار دوستانه و خیرخواهانه با تیم ستارگان فو‌تبا‌ل ایران به تهران سفر می‌کنند.

به گزارش لنگرنیوز ، نشست خبری باشگاه ستارگان فو‌تبا‌ل ایران با حضور علی منصوریان و چند تن از هنرمندان ایرانی برگزار شد.

در این نشست اعلام شد که قرار است ستارگان سابق فوتبال دنیا برای دیداری خیرخواهانه به تهران سفر کنند.

این دیدار قرار است ششم شهریور ماه سال جاری برگزار شود. در بین فو‌تبا‌لیست‌های جهان که راهی تهران خواهند شد نام میشل سالگادو، لوئیس فیگو، روبرتو کالوس، فابیو کارناوارو، گوتی، فرناندو هیرو ، ویتور بایا، بودو ایگنر، پاتریک کلایورت، فرناندو مورینتس، مارسل دسایی، استیو مک منمن، ادگارد داویدز، کریستین کارمبئو و … دیده می‌شود.

همچنین در بین ستارگان فو‌تبا‌ل ایران که قرار است به مصاف تیم ستارگان دنیا برود نام علی منصوریان، مهدی مهدوی‌کیا، علی دایی، جواد نکونام، خداداد عزیزی، وحید هاشمیان و … حضور دارد.

علی منصوریان درباره برگزاری این بازی نیز، خاطر‌ نشان کرد: عواید این بازی خیرخواهانه نصیب بیماران ام اس می‌شود و فکر می‌کنم که استادیوم آزادی به لحاظ گنجایش مناسب برگزاری این بازی باشد.

حسین یاریار، مدیر‌عامل باشگاه ستارگان فو‌تبا‌ل هم گفت: عده‌ای از ستارگان وقتی نام خیر خواهانه را می‌آوردیم بدون چون و چرا پذیرفتند که به ایران بیایند و حتی ادگارد داویدز عنوان کرد که برای او دو روز بیشتر بلیت بگیریم که بتواند در ایران هم چند روزی را گردش کند.