معاون فرماندار لاهیجان معرفی شد +عکس
معاون فرماندار لاهیجان معرفی شد +عکس

با حضور محمداحمدی پور معاونت سیاسی استانداری گیلان،رضاعلیزاده مدیرکل گردشگری،میراث فرهنگی و صنایع دستی استان و ابوذر ندیمی نماینده شهرستان لاهیجان و سیاهکل و جمعی از مدیران شهرستانی رضامهدوی به عنوان بخشدار رودبنه و محمدرضاقربانی شرفشاده به عنوان معاونت سیاسی فرماندار لاهیجان معرفی شد.

به گزارش لنگرنیوز به نقل از «لاهیجان» ، با حضور محمداحمدی پور معاونت سیاسی استانداری گیلان،رضاعلیزاده مدیرکل گردشگری،میراث فرهنگی و صنایع دستی استان و ابوذر ندیمی نماینده شهرستان لاهیجان و سیاهکل و جمعی از مدیران شهرستانی رضامهدوی به عنوان بخشدار رودبنه و محمدرضاقربانی شرفشاده به عنوان معاونت سیاسی فرماندار لاهیجان معرفی شد.

احمدی پور معاون سیاسی استاندار گیلان در این جلسه با بیان اینکه مجریان انتخابات نمایندگی مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری باید در چارچوب قوانین و ضوابطی که فرماندار اعلام می کند عمل کنند گفت:باید در نهایت بی طرفی شرایط یک انتخابات همراه با رقابت را فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه تلاش همه نظام این است که حوادث مهمی همچون انتخابات از تفرقه جلوگیری کند و باعث انسجام شود افزود:انتخابات نمایندگی مجلس در شهرستان ها تازه ابتدا و شروع کار است که علیرغم راهکارهای متعددی که راجع به انتخابات استانی مطرح شد،این دوره نیز همانند دوره قبل به صورت شهرستانی برگزار می شود.

معاون سیاسی استاندار با بیان اینکه گرچه زمان زیادی تا انتخابات مجلس شورای اسلامی مانده اما تمامی فعالیت های انتخاباتی رصد می شود گفت:هزینه ها و فعالیت ها به طور کامل رصد می شود و افتخار می کنیم که شرایطی را فراهم کنیم تا مردم با کمال آرامش درانتخابات حضور یابند و انتخاباتی در شان نظام اسلامی برگزار کنند.

در ادامه این جلسه محمدرضا قربانی طی حکمی از سوی استاندار گیلان به سمت معاونت سیاسی فرمانداری لاهیجان منصوب شد.تا پیش از این رحمان غفوری به مدت چهل ماه معاونت سیاسی فرماندار لاهیجان را بر عهده داشت.

در حکمی دیگر نیز رضا مهدوی به جای ابراهیم طاهری صادق به سمت بخشدار رودبنه منصوب شد.طاهری نیز به مدت شش سال و پنج ماه پیش از این بخشدار رودبنه بود.

تودیع و معارفه

**رحمان غفوری معاون سیاسی سابق فرماندار لاهیجان تنها فرد درگیر در این تودیع و معارفه بود که وقت سخنرانی به وی نرسید.وی ازاین موضوع به شدت ناراحت و دلخور بود.

**حجت الاسلام احمدعبدالله زاده پاشاکی امام جمعه لاهیجان،سرهنگ محمود قاسمی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان،سرهنگ ناصرپورکریمی فرمانده سپاه ناحیه لاهیجان،مسئول اداره اطلاعات و رئیس دادگستری شهرستان لاهیجان نیز از چهره های مطرحی بودند که در جلسه امروز حضور نداشتند.