هدف استکبار از ایجاد ناامنی در منطقه، تأمین امنیت رژیم صهیونیستی است
هدف استکبار از ایجاد ناامنی در منطقه، تأمین امنیت رژیم صهیونیستی است

مشاور عالی فرمانده کل سپاه با بیان اینکه عمده جنگ ها، مجازی است و همه خود را برای جنگ نهایی آماده میکنند، اضافه کرد : استکبار با ایجاد جنگ های نیابتی در مرزهای ایران و کشورهای اسلامی، امنیت اسرائیل را تامین کرده است.

به گزارش خبرنگار لنگرنیوز، سردار خسرو عروج در نشست بصیرتی که شامگاه گذشته در گلزار شهدا لنگرود انجام شد، با بیان اینکه در چند سال اخیر شاهد فراگیر شدن جنگ های نیابتی در منطقه بخصوص در کشور های اسلامی هستیم، گفت : تفکر دشمن برای راه اندازی جنگ، تبلیغ است چرا که تنها با یک انفجار، هزاران رسانه در تمام دنیا در این خصوص خبررسانی میکنند.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه اظهار کرد : دشمن با ایجاد گروه های تکفیری و با پرچم اسلام، ندای الله اکبر سر داده اند و در حال تبیلغ اسلام امریکایی هستند و در این مسیر افراد بسیاری را گمراه کرده اند.

وی با اشاره به اینکه در ۱۰ سالی که امام خمینی(ره) در جماران اقامت داشتند مورد هجوم خمپاره و بمباران قرار می گرفتند، افزود : برای تامین امینیت جان امام، پناهگاهی ساخته شد ولی هیچگاه وارد پناهگاه نشدند و این همان زهد و تقوایی بود که به خداوند یگانه در پیشبرد اهداف اسلام و انقلاب اطمینان داشتند.

سردار خسرو عروج تصریح کرد : گروه های تکفیری تقلید از سیره عملی رزمندگان اسلام نظیر زهد و تقوا، سختی و آموزش سخت و … را در پیش گرفته اند ولی هیچگاه به مقصد نمی رسند چرا که پایه و اسا حضورشان باطل است و در واقع به اسم مکتب اسلام در مقابل اسلام قد علم کرده اند و اسیر دست شیطان شده اند.

وی گفت : ریسمان رزمندگان اسلام به خداوند متصل است ولی ریسمان گروه های تکفیری به شیطان لعین وصل است و به آن چنگ زده اند و با تقلید از رزمندگان اسلام به جایی نمی رسند.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه با بیان اینکه عمده جنگ ها، مجازی است و همه خود را برای جنگ نهایی آماده میکنند، اضافه کرد : استکبار با ایجاد جنگ های نیابتی در مرزهای ایران و کشورهای اسلامی، امنیت اسرائیل را تامین کرده است.

سردار عروج از آغاز جنگ در چند کشور دیگر در آینده نزدیک خبر داد و افزود : برخی از کشورهای جنگ زده مکتب انقلاب ایران را نماد پایداری خود قرار داده اند که این الگوگیری حاصل تلاش امام خمینی کبیر بود که امروز پرچم اسلام و انقلاب در دنیا توسط رهبر معظم امقلاب امام خامنه ای برافراشته و پایدار است.