دوست داشتم «ضد» را خودم تقدیم رهبری می‌کردم

              فاضل نظری گفت: رهبر معظم انقلاب یک عالم و یک شعر شناس کامل هستند و آثار ارزشمندی را هم در این زمینه خلق کرده‌اند اما به نظرم این لطف و محبت رهبری بار مضاعفی را بر دوش شاعران انقلاب گذاشت. به گزارش فرهنگ نیوز، مقام معظم رهبری کتاب […]

 

 

 

 

 

 

 

فاضل نظری گفت: رهبر معظم انقلاب یک عالم و یک شعر شناس کامل هستند و آثار ارزشمندی را هم در این زمینه خلق کرده‌اند اما به نظرم این لطف و محبت رهبری بار مضاعفی را بر دوش شاعران انقلاب گذاشت.

به گزارش فرهنگ نیوز، مقام معظم رهبری کتاب «ضد» مجموعه اشعار فاضل نظری را از نمایشگاه کتاب خریداری کردند.

«فاضل نظری» در این خصوص به خبرنگار دانا گفت: این لطف رهبر معظم انقلاب شامل مجموعه شاعران انقلاب اسلامی شده و بااین لطف معنادارشان وظیفه و مسئولیت شاعران انقلاب اسلامی را سنگین‌تر کردند.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب یک عالم و یک شعر شناس کامل هستند و آثار ارزشمندی را هم در این زمینه خلق کرده‌اند اما به نظرم این لطف و محبت رهبری بار مضاعفی را بر دوش شاعران انقلاب گذاشت.

نظری بیان داشت:‌ من وظیفه خود می‌دانستم و دوست داشتم که کتاب «ضد» را خودم تقدیم رهبر معظم انقلاب کنم اما خب اینگونه رقم خورد که معظم له کتاب را در نمایشگاه انتخاب کنند، اما این برای خود من بسیار جالب است و احساس خیلی خوبی دارم از این جهت که شخصی مانند ایشان با همه دغدغه‌های ملی و بین‌المللی که دارند باز هم به این مقوله توجه خاصی دارند و شاعران را مورد محبت خودشان قرار می‌دهند.

به گزارش دانا، کتاب «ضد»‌ جدیدترین اثر فاضل نظری است که برای نخستین بار در بیست و ششمین نمایشگاه کتاب تهران عرضه شد.