تودیع و معارفه مدیران، دلیل بر ناکارآمدی مدیران نیست/تفکر حزبی و جناحی در انتخابات تاثیر گذار نباشد
تودیع و معارفه مدیران، دلیل بر ناکارآمدی مدیران نیست/تفکر حزبی و جناحی در انتخابات تاثیر گذار نباشد

احمدی پور با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس در اسفند ماه جاری، اضافه کرد : سال انتخابات نباید باعث تضعیف امنیت ملی شود بلکه باید روحیه تقویت سرمایه اجتماعی و امنیت بیشتر از قبل تقویت شود که تنها راه رسیدن به این هدف از مسیر انتخابات، مقید بودن و تمکین به قانون است و نباید تفکر حزبی و جناحی در انتخابات تاثیر گذار باشد و همواره باید حول محور قانون باشیم.

به  گزارش لنگرنیوز، محمد احمدی پور پیش از ظهر امروز در مراسم معارفه فرامرز مصطفوی به عنوان معاون برنامه‌ریزی و عمرانی فرماندار شهرستان لنگرود با بیان اینکه بحث گردشگری دریایی در لنگرود به عنوان یک مزیت مناسب توجه شود، گفت : بندر چمخاله موقعیت مناسبی برای جذب گردشگر و ایجاد سرمایه گذاری است که از این موقعیت باید برای توسعه استان و شهرستان به خوبی استفاده شود.

معاون سیاسی استانداری گیلان افزود : تودیع و معارفه مدیران، دلیل بر ناکارآمدی مدیران نیست بلکه با تغییر دولت ها، سعی می شود افرادی که با تفکر دولت بیشتر همسو هستند جهت پیشبرد بهتر و خدمت بیشتر به مردم بر پست ها و منصب های مختلف معرفی شوند.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس در اسفند ماه جاری، اضافه کرد : سال انتخابات نباید باعث تضعیف امنیت ملی شود بلکه باید روحیه تقویت سرمایه اجتماعی و امنیت بیشتر از قبل تقویت شود که تنها راه رسیدن به این هدف از مسیر انتخابات، مقید بودن و تمکین به قانون است و نباید تفکر حزبی و جناحی در انتخابات تاثیر گذار باشد و همواره باید حول محور قانون باشیم.

احمدی پور با تاکید بر اینکه کمترین آسیب ها در مسیر انتخابات حرکت بر مدار قانون است، گفت : همه مشکلات مناطق استان، با تصمیم مرکز استان حل خواهد شد و از امکانات موجود به نحو شایسته استفاده می شود.

معاون سیاسی استانداری گیلان اضافه کرد : رهبر معظم انقلاب بر داشته های کشوری، استانی و منطقه ای تاکید داشته اند و مدیر یک شهرستان باید با تدبیر در عمل و سخن پاسخگوی مراجعات عمومی و افکار جامعه باشد.

وی افزود : امروزه در کشور و استان گیلان شاهد برخی از مشکلات اجتماعی هستیم که باعث نگرانی شده است به طوری که از هر ۴ ازدواج یک ازدواج به طلاق منجر میشود.

احمدی پور گفت : ما موظف هستیم تمام عوامل تاثیر گذار از جمله اشتغال، عموامل فرهنگی و اجتماعی را برای تقویت بنیان خانواده ها در نظر بگیریم و برنامه ریزی کنیم که در این صورت بسیاری از مشلات موجود در خانواده ها رفع و موجب ثبات بیشتر در بنیان خانواده ها خواهد شد.