آقای جهش، من نمی دانم شما چگونه از ورودی و خروجی شهر عبور می کنید و به ضایعات فروشی توجهی ندارید

نماینده لنگرود با انتقاد شدید از قرار داشتن ضایعات فروشی در وردودی و خروجی شهر، خطاب به رئیس محیط زیست لنگرود گفت : آقای جهش، من نمی دانم شما چگونه از ورودی و خروجی شهر عبور می کنید و به این ها توجهی ندارید.

به گزارش لنگرنیوز، مهرداد لاهوتی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان لنگرود، با بیان اینکه محیط خانواده در تربیت و تحصیل فرزندان و کسب رتبه های برت در کنکور حائز اهمیت است، گفت : شرط اول موفقیت در زندگی فراهم بودن آرامش خیال است که پدران و مادران در این زمینه نقش مهمی را می توانند ایفا کنند.

نماینده مردم لنگرود در مجلس با اشاره به موفقیت تیم هسته ای در مذاکرات، اظهار کرد : آب سنگین اراک را باید تغییر می دادیم پس ما امتیازی ندادیم بلکه یک امتیاز توانستیم کسب کنیم.

وی اضافه کرد : فردو چون از لحاظ نظامی و امنیتی دارای شرایط مناسب و امن تری بود آن را احداث کردیم و تعدادی از سانتریفیوژها تولید و در فردو نگه داری می شدند.

لاهوتی افزود : در مذاکرات و توافقات اتفاقات خوبی رخ داد و اگر با دنیا تعامل سیاسی نداشته باشم تعامل اقتصادی نیز نمی توانیم داشته باشیم.

نماینده لنگرود در مجلس با اشاره به سفر دکتر روحانی به گیلان، اظهار کرد : سفر رئیس جمهور به گیلان با دیگر سفرها متفاوت بود و بیشترین تخصیص مصوبات به مبلغ ۶۶۰ میلیارد ریال تصویب شد که تاکنون ۵۰ درصد این مبلغ ابلاغ شده است.

وی با انتقاد شدید از قرار داشتن ضایعات فروشی در وردودی و خروجی شهر، خطاب به رئیس محیط زیست لنگرود گفت : آقای جهش، من نمی دانم شما چگونه از ورودی و خروجی شهر عبور می کنید و به این ها توجهی ندارید.

مهرداد لاهوتی با بیان اینکه در جابجایی مدیران تعبیر دیگری نشود و این تغییرات طبیعی است، اضافه کرد : مهندس ابراهیم پور با توانایی هایی که دارد نشان داده است که در جایگاه یک فرماندار میتواند به خوبییک شهرستان را مدیریت کند.

نماینده لنگرود افزود : بعد از رفتن مهندس ابراهیم پور، توقع این بود که فردی با همان خصوصیات اخلاقی نیک برای این پست معرفی شود که خوشبختانه مهندس مصطفوی دارای این خصوصیات است.