تجمع بزرگ « انزجار از اسرائیل کودک کش» در آستان امامزاده سید محمد کیاکلایه برگزار می شود

حجت الاسلام بازدار در گفت و گو با لنگرنیوز گفت : با توجه به جنایات اسرائیل بر علیه کودکان فلسطینی به ویژه نوزاد فلسطینی طی هفته گذشته، تجمع بزرگ« انزجار از اسرائیل کودک کش» امروز در آستان مقدس امامزاده سید محمد کیاکلایه برگزار می‌شود.

حجت الاسلام بازدار در گفت و گو با لنگرنیوز گفت : با توجه به جنایات اسرائیل بر علیه کودکان فلسطینی به ویژه نوزاد فلسطینی طی هفته گذشته، تجمع بزرگ« انزجار از اسرائیل کودک کش» امروز در آستان مقدس امامزاده سید محمد کیاکلایه برگزار می‌شود.

رئیس اوقاف لنگرود با بیان اینکه  این مراسم بعد از نماز مغرب و عشاء در همان مکان برگزار می شود، افزود : محکومیت و اعلام انزجار از جنایات ددمنشانه کودک کشی رژیم غاصب اسرائیل و سکوت جوامع بین الملل و حمایت از مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین از اهداف برگزاری این تجمع عظیم است.

بازدار خاطرنشان کرد : اقامه باشکوه نماز جماعت مغرب و عشاء، قرائت قرآن، سخنرانی با حضور حجت الاسلام سید جواد سلیمانی امام جمعه کومله با محوریت تبیین جنایات صهیونیست غاصب، سر دادن ندای دشمن شکن مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و انزجار از اسرائیل کودک کش، شعر خوانی شاعران انقلابی و حماسی، قرائت دعای توسل، مداحی و قرائت قطع نامه در پایان تجمع از برنامه‌های این تجمع بزرگ است.

 

 

1