اکبر خورشیدی، مربی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان شد + تصویر

با دعوت ” دکترحسین برخواه ” سرمربی فعلی تیم ملی نوجوانان ایران ” اکبر خورشیدی ” به عنوان مربی به جهت آغاز اردوی آماده سازی برای یاری تیم ملی وزرنه برداری عازم تهران شد.

به گزارش لنگرنیوز، با دعوت ” دکترحسین برخواه ” سرمربی فعلی تیم ملی نوجوانان ایران ” اکبر خورشیدی ” به عنوان مربی به جهت آغاز اردوی آماده سازی برای یاری تیم ملی وزرنه برداری عازم تهران شد.

این مربی با سابقه که سابقه مربی گری در تیم های ملی وزنه برداری در مسابقات آسیایی تایلند و دو دوره المپیک را در کارنامه خود دارد بعد از درگذشت فرزندش، به سوگ عزیز از دست رفته خود نشست و مدتی از تیم های ملی دور بود ولی از فعالیت مستمر در لنگرود کوتاه نیامد و تا زمانی را ترجیح داد تا در کنار همسر و دیگر فرزندش در زادگاهش مشغول به خدمت شود.

انتظار می رود با نگاهی که ” مرادی ” به عنوان رئیس فدراسیون وزنه برداری به رده های پایه دارد نویدبخش تکرار روزهای درخشان گذشته و کسب مدال های رنگارنگ در عرصه های مختلف باشیم که  دراین راه نقش مربیان خوش فکرو سازنده بسیار مهم است.

لازم به ذکر است  دکترحسین برخواه علاوه بر اکبر خورشیدی، از علی امینی فرد از دیگر مربیان وزنه برداری گیلان نیز برای هدایت و کمک در تیم ملی نوجوانان دعوت کرده است.

1

تصویری قدیمی و به یاد ماندنی

2

1 2

1