کلنگ ساخت مجتمع آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی لنگرود بر زمین خورد/آزاد لنگرود جزء ۴ دانشگاه برتر استان
کلنگ ساخت مجتمع آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی لنگرود بر زمین خورد/آزاد لنگرود جزء ۴ دانشگاه برتر استان

با حضور اصغریان معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان،کلنگ ساخت مجتمع آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی لنگرود بر زمین زده شد.

به گزارش لنگرنیوز، عصر دیروز با حضور اصغریان معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان،کلنگ ساخت مجتمع آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی لنگرود بر زمین زده شد.

رئیس دانشگاه آزاد لنگرود در گفت و گو با خبرنگار لنگرنیوز با بیان اینکه زیربنای این مجتمع آموزشی ۸۰۰ متر مربع می باشد، اظهار کرد : این مجتمع در یک طبقه و با اعتبار ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و در مدت ۵ ماه ساخته خواهد شد.

دکتر کیوان صائب افزود : این کارگاه آموزشی شامل رشته های مکانیک، تراشکاری، برق، فیزیک، مخابرات، عمران، محیط زیست و الکترونیک خواهد بود.

وی با بیان اینکه ارائه خدمات فنی و عملی در کنار تدریس تئوری موجب درک بیشتر دانشجویان می شود، اضافه کرد : در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود ۱۷۰۰ دانشجو و در ۵۴ رشته فنی در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل می باشند.

رئیس دانشگاه آزاد لنگرود با بیان اینکه ۲۵ رشته در مقطع کارشناسی و ۲ رشته در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه موجود است، اضافه کرد : دانشگاه آزاد لنگرود جزء ۴ دانشگاه برتر استان انتخاب شده است که پیشنهاد طرح شهرک های فناوری آزاد (شفا) به لنگرود پیشنهاد شده است که هم اکنون در حال اجرای کارهای قانونی و اقدامات اولیه آن هستیم.
صائب با اشاره به تامین هزینه های دانشگاه از طریق شهریه های صورت می گیرد، گفت: با راه‌اندازی شهرک‌های فناوری آزاد(شفا) درآمدزایی صورت می‌گیرد زیرا در این شهرک‌ها علاوه بر انجام کارهای پژوهش و فناوری، امور خدماتی برای تمام شهروندان نیز ارائه می‌شود.
1 2 3 4 5 6 7 8 9