بی توجهی به دستور استاندارگیلان در املش!!!
بی توجهی به دستور استاندارگیلان در املش!!!

استاندار گیلان بمناسبت روز خبرنگار به تمام فرمانداران دستور داده بود بدین مناسبت مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرسنان خود را برگزار نمایند.

به گزارش لنگرنیوز به نقل از املش ما، در بسیاری از شهرستانها مراسم تجلیل از خبرنگاران برگزار شد ، ولی در املش این اتفاق صورت نگرفت تا از زحمات یکساله و بدریغ خبرنگارانی که در تمام صحنه ها دوشادوش مسئولین حضورداشتند تقدیر شود.

شاید علت ان در این شنیده ما باشد که فرماندار املش گفته است«خبرنگار صداو سیمای ما قویتر از باقی شهرستانهاست ودیگر نیازی به رسانه های دیگر نداریم»که امیدواریم شنیده ما اشتباه باشد.

و شایدم راست باشد زیرا که فرماندار املش در سال ۹۲ رسانه ای ترین فرماندار استان گیلان شد بواسطه همین رسانه های مجازی و مکتوب،ولی بعد از آن حضور رسانه ها هر روز کمرنگ تر والان کمتر خبرنگاری در جلسات و برنامه ها شرکت میکند و حضور دارد.

چندوقت پیش هم که در نشست خبری با ریاست شورای فرهنگ عمومی شهرستان بودیم به ارشاد دستور داد پیگیر تجلیل باشد.

امام جمعه املش گفته بود خبرنگاران وظیفه دارند نماز جمعه را تحت پوشش قرار دهندو نماز جمعه را تکریم کنند زیراکه  ما در نماز جمعه ۱۶مرداد از انها یادخواهیم کرد.

و وقتی با ارشاد تماس گرفتیم ،گفتند برای ۱۵ خبرنگار برنامه ریزی شده است و برنامه تقدیم امام جمعه ریاست شورای فرهنگ شهرستان گردیده است.

امیدواریم مسئولین شهرستان تجدید نظری کنند زیراکه بزرگی خطاب به مسئولین فرمودند: عملکردتان را انعکاس دهیدتا شیاطین و دشمنان بدانند و از ثمرات انقلاب آگاهی پیداکنند و امیدواریم خبرنگار صدای و سیما مرکز گیلان خبرنگار فرماندار نباشد !!!

روز خبرنگار مبارک دوستان خبرنگار….