فرهنگ رشادت و شهادت رزمندگان به جوانان و نسل امروز منتقل شود
فرهنگ رشادت و شهادت رزمندگان به جوانان و نسل امروز منتقل شود

وی با بیان اینکه تکریم خانواده های شهدا، بر همگان واجب است، اضافه کرد : فرهنگ رشادت و شهادت رزمندگان باید به جوانان و نسل امروز منتقل شود.

به گزارش لنگرنیوز، یادواره ۱۰۳ شهید شهر چاف و چمخاله و ۶ شهید گمنام لنگرود شب گذشته همزمان با شب شهادت امام جعفر صادق (ع) در پایگاه فرهنگی ساحلی چاف و چمخاله برگزار شد.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه لنگرود با اشاره به اینکه آرامش ، صلابت و قدرت ایران از برکت خون شهداست، گفت : بهترین جوانان کشور به بدترین وضع ممکن و فقط برای دفاع از مرزهای اسلام و ارمان های انقلاب و اسلام به شهادت رسیدند.

حجت الاسلام  عبدالله حسین زاده با بیان اینکه رزمندگان در ۸ سال دفاع مقدس تا آخرین قطره خون از حریم اسلام ناب محمدی دفاع کردند افزود : شهدا ازسیره امامان معصوم علیهم السلام الگو گرفتند و با اخلاص و ایمان به درجه رفیع شهادت رسیدند.

وی با بیان اینکه تکریم خانواده های شهدا، بر همگان واجب است، اضافه کرد : فرهنگ رشادت و شهادت رزمندگان باید به جوانان و نسل امروز منتقل شود .

حسین زاده گفت : شهدا تمام سرمایه و هستی خود که جان شیرینشان بود را در طبق اخلاص گرفتند و برای بیرون راندن دشمن از مرزهای اسلایم و دفاع از نوامیس کشور، ندای امام زمان خودشان را لبیک گفتند.

وی گفت: بازخوانی رشادت های شهدا ، ادامه راه این غیورمردان بی ادعا و همچنین تکریم خانواده هایشان وظیفه ی همه است.