نظر رهبری درباره تصاویر قبل انقلاب شهید آوینی

        ابن بیانات رهبر انقلاب چه درباره شهید آوینی باشد و چه نه، نشان می‌دهد که تلاش برخی افراد برای تخریب چهره‌ هایی مانند شهید آوینی، آب در هاون کوبیدن است و حاصلی ندارد. «یکی‌ از مدیران دستگاه‌های‌ فرهنگی‌ درباره‌ی‌ یک نفر از همین چهره‌های‌ معروف فرهنگی‌ِ خوب – که امروز جزو […]

 

 

 

 

ابن بیانات رهبر انقلاب چه درباره شهید آوینی باشد و چه نه، نشان می‌دهد که تلاش برخی افراد برای تخریب چهره‌ هایی مانند شهید آوینی، آب در هاون کوبیدن است و حاصلی ندارد.

«یکی‌ از مدیران دستگاه‌های‌ فرهنگی‌ درباره‌ی‌ یک نفر از همین چهره‌های‌ معروف فرهنگی‌ِ خوب – که امروز جزو شهدای‌ عالی‌ مقام ماست و من خیلی‌ به او علاقه داشتم و همیشه به دستگاههای‌ مختلف فرهنگی‌ توصیه می‌ کردم که از وجودش استفاده کنید- چند عکس به من نشان داد که مربوط به قبل از انقلابِ او بود و او را در مناظری‌ – که آن زمان برای‌ جوانان خیلی‌ پیش می‌ آمد – نشان می‌ داد. آن آقا به من گفت: بفرما! این همان کسی‌ است که شما این طور از او تعریف می‌ کنید! من عکسها را که نگاه کردم گفتم ارادتم به این شخص بیشتر شد، چون او در این محیط بوده و حالا این گونه شده است؛ حتماً باید از ایشان استفاده کنید!» 

( بیانات در دیدار مسئولان سازمان صدا و سیما- ۱۵/۱۱/۸۱)