برداشت حجت الاسلام مهدوی برخلاف سیاست های رهبری است/من نیز دلواپس هستم

فرماندار لنگرود در پاسخ به خبرنگار لنگرنیوز مبنی بر موضع گیری حجت الاسلام مهدوی در خصوص برخی از شخصیت ها گفت : حجت الاسلام مهدوی اشتباه کرد و حق چنین کاری را ندارند ولی میتواند با خبرنگار شما مصاحبه کند و بگوید که نظر من در مورد هاشمی این است و اختیار خود را دارد و من مسئول حمایت از آقای هاشمی نیستم بلکه نماینده دولت هستم و هر زمان که احساس کنم کسی دروغ می گوید باید ان دروغ را اعلام کنم.

کد خبر : 32787
تاریخ انتشار : پنجشنبه 22 مرداد 1394 - 12:38

به گزارش لنگرنیوز، مراسم روز شهادت امام جعفر صادق(ع) در مزار شهدا لنگرود با سخنرانی حجت الاسلام سعید مهدوی برگزار شد که دارای حاشیه ها و در نتیجه عصبانیت فرماندار لنگرود را نیز همراه داشت تا جایی که فرماندار لنگرود که در محوطه مزار شهدا در حال صحبت با شخص دیگری بود خطاب به خبرنگار لنگرنیوز گفت : اینها نمیتوانند چنین خبری را انتشار دهند که منظور صحبت هایی بود که به صورت مصاحبه در زیر آمده است و پایگاه اطلاع رسانی لنگرنیوز با در نظر گرفتن قانون رسانه و پوشش کلیه اخبار مصاحبه ای را با سید رضا جواد پور فرماندار لنگرود انجام داده است.

فرماندار شهرستان لنگرود در واکنش به سخنرانی حجت الاسلام سعید مهدوی که در روز شهادت امام جعفر صادق(ع) در مزار شهدا لنگرود انجام شد، گفت : نظرم این است که ادبیات، استدلال، بردادشت و انتقال مفاهیم دینی حجت الاسلام مهدوی برخلاف سیاست های رهبری است و در مجلسی که مردم به احترام امام صادق(ع) حضور یافتند درست نیست به دولت منتخب مردم تابع مکتب امام صادق(ع) توهین شود.

سید رضا جواد پور با بیان اینکه رئیس جمهور فرمانده جنگ بود و ۲۵ سال با استکبار مبارزه کرد و هم اکنون نیز نماینده مقام معظم رهبری است، اضافه کرد : چه زمانی رئیس جمهور اعلام کرد که نسبت به استکبار باید رحیم باشیم و آیا کسی که نماینده رهبری است فهم و درکش از شرایط دینی، اجتماعی و سیاسی از جناب مهدوی کمتر است؟

وی با اشاره به دلسوزی بیشتر دکتر روحانی نسبت به دین، خدا و پیغمبر و مردم از حجت السلام مهدوی، اظهار کرد : حجت الاسلام مهدوی فکر میکند که در مذاکرات در خصوص تمام کشور مذکره شده است در صورتی که مذاکرات فقط در سه بخش اقتصادی، فنی و حقوق و در راستای هسته ای بود و بر مبنای روابط دیپلماتیک با دنیا رابطه داریم و این کار عادی است.

فرماندار لنگرود با بیان اینکه مذاکرات با امر رهبری و بر مبنای نرمش قهرمانانه و منافع و مصالح کشور انجام شد، اظهار کرد : آیا حجت الاسلام مهدوی، صلاح و مصلحت کشور را بیشتر از رهبری می داند؟

جواد پور تاکید کرد : وی در سخنرانی از ادبیات مغالطه آمیز استفاده کرد و اعلام کرد که ما نمیگذاریم که کفار بر کشور حاکم شوند که باید گفت من به عنوان نماینده دولت و رئیس جمهور و دیگر مسئولین نیز چنین اجازه ای نمیدهند و این حرف مغالطه و دروغ است.

نماینده عالی دولت در شهرستان لنگرود اضافه کرد : چرا حجت الاسلام مهدوی از داروهایی که بعد از لغو تحریم، انسان ها را زا مرگ نجات داد و یا اینکه بسیاری از تکنولوژی ها بعد از تحریم وارد کشور می شود سخن نمی گوید؟

وی با بیان اینکه چه کسی گفت که بعد از تحریم، درب های کشور باز خواهد شد؟، گفت : این سخن را به جناب مهدوی برسانید که هم دولت و رئیس جمهور از شما دلسوز تر هستند و متاسفانه وی در بالای منبر نمایش اجرا کرد.

فرماندار لنگرود ادامه داد : من ۵۰ سال پای منبر و از خانواده ای منبری هستم و حجت الاسلام مهدوی در بالای منبر مردم را تحریک کرد و دودستگی ایجاد کرد و به منافع ملی و مصالح ملی کمتر توجه کرد.

جواد پور با بیان اینکه چه کسی میخواهد که بر خلاف  مصالح ملی، اسلام و انقلاب در کشور عمل شود، تصریح کرد : مهدوی از پایگاه یک حزب سخنرانی کرد و این خوب نست که در مجلسی که به احترام امام معصوم مردم تجمع کرده اند سخنرانی هیجانی انجام شود، بلکه باید از فرهنگ امام و از روی استدلال و تعقل سخن گفت نه اینکه هیجانی سخنرانی شود.

وی تاکید کرد : حجت الاسلام مهدوی گفتند که عده ای امدند خوشحالی کردند و با هر سازی میرقصند؟ همین حرف را احمدی نژاد چند سال پیش گفت و آن حادثه پیش آمد و باید در نظر بگیریم که دولت را همین مردم انتخاب کردند.

نماینده عالی دولت در شهرستان لنگرود اضافه کرد : آیا اگر مردم بالا شهر شادی کردند باید بگوییم که با هر سازی مرقصند و این سخن توهین به مردم است چون همان افراد بالاشهر نیز متعلق به کشور هستند و چنین سخنانی شایسته منبر و یک واعظ نیست و باید “ادعُ إِلىٰ سَبیلِ رَبِّکَ بِالحِکمَهِ وَالمَوعِظَهِ الحَسَنَهِ ۖ وَجادِلهُم بِالَّتی هِیَ أَحسَنُ ۚ إِنَّ رَبَّکَ هُوَ أَعلَمُ بِمَن ضَلَّ عَن سَبیلِهِ ۖ وَهُوَ أَعلَمُ بِالمُهتَدینَ” را در نظر بگیرند نه اینکه توهین کنند.

سید رضا جواد پور با بیان اینکه جای چنین سخنانی در مراسم ائمه نیست، ادامه داد : من نیز صاحب تریبون هستم و استفاده از مجالس صحیح نیست و نباید حزبی سخن گفت و حجت الاسلام مهدوی، حزبی سخن گفت و حزبی عمل کرد.

فرماندار لنگرود در پاسخ به خبرنگار لنگرنیوز مبنی بر موضع گیری حجت الاسلام مهدوی در خصوص برخی از شخصیت ها گفت : حجت الاسلام مهدوی اشتباه کرد و حق چنین کاری را ندارند ولی میتواند با خبرنگار شما مصاحبه کند و بگوید که نظر من در مورد هاشمی این است و اختیار خود را دارد و من مسئول حمایت از آقای هاشمی نیستم بلکه نماینده دولت هستم و هر زمان که احساس کنم کسی دروغ می گوید باید ان دروغ را اعلام کنم.

وی با بیان اینکه من نیز دلواپس مملکت و فرهنگ کشور هستم اما دلواپسی من بیکاری جوانان، تورم و رکود، سقوط هواپیما و کمیاب بودن داروهای مهمی است که مردم به حاطر آن جانشان را از دست می دهند، اظهار کرد : آیا منطق این را می پذیرد که نظر خود را و این مباحث را در مجلس امام معصوم مطرح کنم؟

جواد پور با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری فرمودند که انتقاد خوب است و میتوان کرسی های آزاد اندیشی برگزار و زا همه گروه ها استفاده کرد، اضافه کرد : آقای مهدوی به عنوان نماینده رهبری در دانشگاه ها چند بار این اقدام را انجام داده است و موافقان و مخالفان را در دانشگاه خود دعوت و مجادله احسن برگزار کردند؟

سید رضا جواد پور ادامه داد : یک روحانی ومبلغ چنین سخن نمی گوید و اگر حجت الاسلام مهدوی کتاب “تبلیغ” آیه الله فلسفی را خوانده باشند متوجه می شوند که نباید چنین مباحثی را مطرح کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان لنگرود اضافه کرد : من آزادم و از موضع هیچ کسی سخن نمی گویم ولی باید یاد بگیریم که به آرا مردم احترام بگذاریم و این خود یک ارزش است.

وی ادامه داد : این دولتی که فداکاری کرده و مسئولیت پذیرفت و به جنگ ۶ قدرت بزرگ دنیا رفت و کم و بیش نیز بده و بستان هایی صورت گرفته است و نظام جمهوری اسلامی نیز راضی است و کار این دولت نیز نمی باشد و نظام جمهوری اسلامی با مطالعه همه جوانب داخلی، خارجی و منطقه ای به این نتیجه رسید که این گونه عمل کند و هر کسی که دلش برای این کشور می سوزد باید شاکر باشد و نتیجه ۱۲ سال مذاکره است که دولت و تدبیر و امید با حمایت رهبری موفق شد.

فرماندار لنگرود با بیان اینکه بنده برای حجت الاسلام مهدوی متاسفم، تصریح کرد : حجت الاسلام مهدوی با مردم ارتباط ندارد و یک سری افراد خاص دور و بر وی هستند و یا اینکه از پایگاه یک حزی که در استان گیلان نیز تشکیل داده اند سخن می گوید و یا اینکه  اطلاعاتی دارند که خود را به تغافل زده اند و این صحیح نیست که نظر شخصی خود را بر نظام مسلط کنیم.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 42 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۴۴
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

ساسان پنجشنبه , ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۰

متاسفم برای شهرلنگرودبا این فرماندار دورو

هم فرماندار دولت احمدی نژاد و روحانی بهترازاین نمی شود

حداقل خوب بود ایشان چشم پ گوش خود راباز میکرد تاسخنان مردمان دیندار از زبان آقای مهدوی را میشنید و درک میکرد که مورد تایید جمع حاضر با تعبیرهای پشت سرهم بود

خدانگهدارتون

محمدرضا مرصاد پنجشنبه , ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۸

عجب جکی گفتی فرماندار
دلواپس چه هستی؟
پست و جایگاهت؟
اگر منبر معصوم ع جای این حرفها نیست پس این توصیه را به همفکران افراطی خودت انجام بده که در مساجد بنام اهل بیت ع با دعوت از عناصر فتنه گر ماندد حاِیری فومنی به سم پاشی علیه نظام میپردازند آنوقت آنجا میشود نشانه اعتدال ویا اینکه در مراسم شب قدر علمای معتدل شما مانند ناطق نوری در مرقد امام بجای بک یالله زبان به فحاشی به دولتمردان قبلی میگردانند البته از منظر …اگر در مسجد رقص هم شود اشکال ندارد ولی اگراز شما و همکیشانتان انتقاد شود نشانه کفرو افراط و …. میباشد.
شما نترس آقای فرماندار
لااقل کمی مرد باشید واز ترس برکناری اینطور خون به جگر مومنان شهرتان نکنید شاید خدا به شما رحم کند

رسا پنجشنبه , ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۳

آقای فرماندار من نمی فهمم شما دلواپس چی هستی؟
ولی اون چیزی که حاج آقا اون روز تو مسجد مطرح کرد درد دل همین مردم بود و شما هم اگه دلواپس مردم بودی مثل مردم همون مسجد از حرف های حاج آقا استقبال می کردی ولی متاسفانه امثال شما نگران میزشون هستند و کاری به مردم ندارند و هم با احمدی نژاد می شینند و هاشمی رو میزنند و هم با هاشمی می شینند و…..
ولی انصافا شما با این حجم از عصبانیت و بی منطق بودن فقط و فقط به درد همکاری با این دولت می خورین
آقای فرماندار امثال حاجی مهدوی اگه مثل شماها نگران میزشون بودند بالای منبر به جای دغدغه مردم و غم هاشون میشستن و غصه حسین کرد برای مردم می خوندند

رضا پنجشنبه , ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۵

سلام
من اون روز جزو کسانی بودم که تو مسجد بودم و حرفهای حاج آقا رو شنیدم و هیچ کدوم از مواردی رو که آقای فرماندار میگه تو صحبتاشون مشاهده نکردم

خواهش دارم تا برای روشن شدن حقیقت برای مردم سایت لنگر نیوز فایل پیاده شده صحبت های حاج آقا رو برای مردم بزاره تا معلوم بشه که آقای فرماندار دلواپس چه چیزی هستند؟؟؟؟؟؟؟

سلمان پنجشنبه , ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۴

“ادعُ إِلىٰ سَبیلِ رَبِّکَ بِالحِکمَهِ وَالمَوعِظَهِ الحَسَنَهِ ۖ وَجادِلهُم بِالَّتی هِیَ أَحسَنُ ۚ إِنَّ رَبَّکَ هُوَ أَعلَمُ بِمَن ضَلَّ عَن سَبیلِهِ ۖ وَهُوَ أَعلَمُ بِالمُهتَدینَ”

آقای فرماندار شما که آیه و حدیث می خونی و پای همه علما از شهید اول و ثانی گرفته تا مرحوم فلسفی رو به بحث باز کردی و دم از منبری بودن و اسلام و رهبری و اعتدال و … میزنی بیا و به جای حرافی و داستان سرایی پاسخ منطق های حاجی رو بده
تو مصاحبت داری حاجی رو به دروغ گویی متهم میکنی و دلیل نمی یاری
تو حرفات داری حاجی رو به موضع گری خلاف رهبری متهم میکنی ولی دلیل نمیاری
تو حرفات داری حاجی رو به حزبی و جناحی رفتار کردن متهم می کنی اما حضور شما در دو دولت و رفتار دوروی شما در دوران هرکدام از دولت ها داره به ما ثابت میکنه که خودت آخر حزب بازی و جناح بازی هستی و با این حال برای اتهامی که به حاج آقا زدی بازم دلیلی نمیاری
آقای فرماندار منطق شما همون منطقیه که میگه امامن حسین برای مذاکره با یزید رفت کربلا و در منطق شما در مجالس معصومین فقط باید مثل پیرزن ها گریه کرد و بعدش هم اومد بیرون و کاری هم به جامعه نداشت
اگه به منطق شما بود که اصلا امام نباید انقلاب می کرد!! مگه انقلاب ایران از مجلس عزاداری امام صادق تو عید سال ۴۲ شروع نشد…؟؟
آقای فراندار در ارائه نظر به جای میزن خدات رو در نظر بگیر و به مردم به خاطر حفظ پست و مقام تهمت نزن

اتامرون الناس بالبر و تنسون انفسکم
والسلام

ديده بان شهر پنجشنبه , ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۳

حضرت آقای فرماندار ،علما و روحانیون چه شیعه و چه سنی در طول تاریخ خیرخواه مردم بوده اند و معمولا بدون پرده مشکلات مردم و یا احیاناً دغدغه های آنان را مطرح می کردند . متاسفیم برای شهری که آن را دارالمومنینش می خوانند اما فرماندارش بر علیه شاگرد امام صادق (ع) هتک حرمت میکند . دشمن شناسی و جریان شناسی منافاتی با وحدت ندارد ، آگاهی و بصیرت اقتضا می کند تا افراد را با معیارهای انقلاب بسنجیم و اگر انحرافی در آنها رخ داد بتوانیم تشخیص بدهیم نه اینکه آنها را معصوم بدانیم و بر کرسی عصمت بنشانیم
حضرت آقای فرماندار ، شما بخاطر این که (نان دولت را میخوری) نمیتوانی از تریبون ( دولت) (دولت ) را نقد کنی لطف کن به مرکز اسناد انقلاب اسلامی سری بزنید و ناخوانده ها را بخوانید
حضرت آقای جوادپور این که شما میگویید((( یک روحانی ومبلغ چنین سخن نمی گوید ….))) حتما فراموش کرده اید سخنرانی تاریخی امام در عاشورای ۴۲ را که دولت وقت را مورد نقد خود قرار داد ، آنهم در حوزه علمیه
آقای فرماندار نگذارید بگوییم که شما عقبه ی خوبی برای فرمانداری ندارید . همین بس که در زمان دولت قبلی که حضرتعالی فرماندار بودید ، حرف فرمانده سپاه ماسال را نادیده گرفتید جلسه راهیان نور را لغو کردید.
حضرت آقای فرماندار اگر شما در هنگام سخنرانی حجه السلام والمسلمین حاج آقا مهدوی ، اشتیاق مردم را برای گفتن (تکبیر) برای تایید سخنان ایشان ،با چشم دل می دیدید ما شما را دلواپس این انقلاب می دانستیم . افسوس که چشمتان را بر روی حقایق بستید و مردم شرکت کننده در گلزار متبرک شهدا را ندید و صد افسوس که دلواپسی را به یدک می کشید
جناب آقای فرماندار ، اگر نخبگان دوران امام حسن مجتبی (ع) تحلیل سیاسی داشتند به آن سرانجام نمی‌رسیدند و اکنون امیدوارم به جایی برسیم تا با لگد دشمن بیدار نشویم. والسلام

ديده بان شهر پنجشنبه , ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۶

… به این فرمان …دار

عبداله - لنگرود جمعه , ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۰:۱۲

آقای جوادپور عزیز!!! شما مقصر نیستید، آنهایی که شما را آوردند مقصرند. فرماندار، بخشدار و … قحط الرجال تو لنگرود.
از رهبری هم مایه نذارید که رهبری خطوط فرمز را ترسیم نمودند و همه هم میدونند تا چه اندازه این خطوط قرمز در مذاکرات هسته ای رعایت نشده. خودتان را به خواب نزنید!!! بیدار شوید که فردا دیر است آقای فرماندار!!!

ديده بان شهر جمعه , ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۶:۵۲

بیانات حاج احمد آقا خمینی (ره) :«بجز رعایت حریم رهبر معظم انقلاب اسلامی که وظیفه همه است، مسئولیت‌ها هر اندازه بزرگتر باشد مردم باید نسبت به طرح نظرات و انتقادات خود درباره آنها حساس‌تر باشند … یکی از گرفتاری‌هایی که متأسفانه بعضی‌ها به آن دچار شده‌اند این است که نمی‌توانند نظرات مخالف خود را تحمل کنند. این شیوه عمل منجر به دیکتاتوری می‌شود و با فرهنگ انقلاب و اصول بنیادین نظام اسلام ما مغایرت دارد.» ۲۳/۸/۷۰

رضا جمعه , ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۰

جناب آقای فرماندارجنابعالی که از سخنان به حق ومنصفانه حاج آقامهدوی نماینده ولی فقیه در دانشگاه های گیلان در روز شهادت امام جعفرصادق اینقدرعصبانی شده وبی محابا به ایشان نسبت دروغگویی داده اید .که البته از شماها زدن این حرفابعید نیست . هربار که توسط مسئولان نظام در شهرستان تا یک سخنران آورده شد وکوچکترین انتقادی از سخنران فوق از مسئولین ودولتمردان داشتند بلافاصله باتریبونی که در دست دارید با عصبانیت تمام هر اتهامی که دلتان میخواست به آنها نسبت دادید. آقای جوادپور همین هفته گذشته درمراسم ختم مرحوم هادی بلوکی در روستای کورنده آقایان الیاس حضرتی ومنتجب نیا مطالبی رادر خصوص بعضی از مسئولین ودولت های نهم و دهم ایراد واتهاماتی را به آنها نسبت دادند ولی هیچ عکس العملی از سوی شماها نشان داده نشد.آقای جواد پور دغدغه شما چه است؟؟؟؟
قضاوت برعهده ی مردم عزیز!!!!!!!

ترکاشوند جمعه , ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۵

آری من دلواپسم …. دلواپس واقعی …. دلواپس پست در هر دولتی !
.
.
این هم بگذرد آقای فرماندار …. عمر این دولت هم به سرخواهد امد به یاری خدا…

آستانه ای جمعه , ۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۰

سلام.فرماندار شما لنگرودیها بچه محل ماست. خاک شیر خاکه شیر.به هر مزاجی سازگاره. دولت دوم خرداد بخشدار وشهر دار-بعد شد اصولگرا وفرماندار- بعدشم دولت تدبیر !!! وامید!!!! فرمانداربازهم . یه وقت شما فکر نکنید حزب باد باشه ها اصلا” …

عرفانی جمعه , ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۳

آقای فرماندار؛نماینده ی نظام باشید نه عامل رییس جمهور،مگریادتان رفته که به عنوان فرمانداردولت آقای احمدی نژاد تاآخرین روزباچه حرارتی دفاع می کردید؟! بااین روند می توانید درهردولتی فرماندارباشید
بهتراست به جای سنگرگرفتن درپشت رهبری مطیع بی چون وچرای رهبری عزیزباشیم همان زمانی که دولتی هاباذوق زدگی به هم تبریک وشادباش می گفتندودربیرون هم عده ای سرخوش،کف وسوت می زدندمگرحضرت آقانفرمود«کدام تبریک،چیزی نشده است»وقتی رییس جمهورازشکستن تابوی مذاکره با آمریکاسخن می گوید،رهبری عزیزازحفظ روحیه ی استکبارستیزی ومذاکره فقط دربحث هسته ای نه چیزدیگرهشدارمی دهد.تضاداز این واضح تر‍؟
فرماندارانی که تلاش می کنندشعار«مرگ برآمریکا»را حذف کنند،نماینده کدام دولتند؟!
شماازطرفی ازرأی مردم به روحانی دم مزنیدازطرفی به احمدی نژادحمله می کنید!احمدی نژادکه پنج میلیون بیشتررٱی آورده بود،آنهامردم نبودند؟درمقام دفاع ازایشان نیستم چون ولایت خط قرمز من است.
حرفهایی که شمادرموردنحوه ی برگزاری مراسم سوگواری ائمه زدیدازاین بهترنمی شداز«جدایی دین ازسیاست»دفاع کردبهتراست رگ وریشه ی انقلاب امام (ره)رادوباره مطالعه کنید
به نظرشمااین همه نیروهای ارزشی وانقلابی و دعوت کنندگان حاج آقامهدوی که درتٱییدفرمایشات ایشان بارهاتکبیرگفتند،«عوام»بودند،مواضع اش را ضدسیاست رهبری دانسته واورادروغگومی خوانید؟
آقای فرماندار؛اگرخیلی«دلواپس»هستیدوجرٱت داریدبرویدجلوی تاراج استخر۱۳۲هکتاری لنگرودتوسط زمین خواران بامساعدت…؟رابگیرید.برویدبامشاورشما (مسئول ستادانتخاباتی آقای روحانی درلنگرود)که عملکرد اصولگرایان رابدتراز صهیونیست دانسته برخوردجدی بکنید.برویدبرای ابتذال حجاب خیابانهای لنگرودواختلاط اروپایی ساحل چمخاله چاره ای بیاندیشید.برویدجلوی عروسیهای مبتذل درشب شهادت وکنسرت موسیقی درروزشهادت ائمه درلنگرودرابگیرید.و…
آقای فرماندار؛هاشمی که تکلیفش درهمراهی بافتنه ونامه بی ادبانه اش به حضرت آقامعلوم است،دفاع کردن دارد؟البته به خاطر حمایت جانانه اش از آقای روحانی شاید!
آقای فرماندار؛ «وقفوهم انهم مسئولون»

جت اسکی سوار سد لتیان جمعه , ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۳

http://www.masalefarda.ir/آرشیو/۳-ماسال/۱۰۶۳-از-سکوت-شیخان-متعجبم

انوقتها که حاج رضا جوادپور خودش رو اصولگرا جا زده بود و دست به دامن شیخان می شد ….

بنده خدا جمعه , ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۱

به نام خدا / جناب فرماندار لنگرود ! … در صحبتهای جناب عالی نکاتی وجود دارد که چندتایش را مطرح می کنم : ۱- حجه الاسلام مهدوی با آنکه نماینده ولی فقیه در دانشگاه گیلان است بین مردم نیست و شما هستید !!؟ … ایشان که با حضور در مجامع مختلف سکان ددار حرکت فرهنگی در گیلان است را گمانم با مهدوی دیگر اشتباه گرفته اید . محرم سال گذشته در جریان راه اندازی پیاده روی اربعین گیلان هستید !؟ … نفذمودید ادبیات و استدلال و … ایشان مخالف با با کدام سیاست مقام معظم رهبری است ؟ … شما با عصبانیت و بی پروا صحبت کردن وحدت را حفظ فرمودید !؟ … اگر شما نماینده خانواده هاشمی نیستید نیاز به گفتن و نام بردن از این خانواده نبود ، مقام معظم رهبری با سکوتشان در این مدت نشان داده اند که بر حرکت تیم مذاکره کنند کاملاً صحه نگذاشته اند … وگرنه سکوت معنا دار ایشان برای چیست ؟

بنده خدا جمعه , ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۸

شما خودتان را نماینده دولت می دانید ، دولت خدمتگزار ملت است وقتی خود ملت ابراز نظر می کند ( همانگونه که در روز شهادت امام صادق علیه السلام با تکبیرهای مکرر نظرش را در خصوص صحبتهای آقای مهدوی ابراز کرد ) دیگر به دولت و نماینده اش نمی رسد که وکالت مردم را بر عهده بگیرد !
۳- برادر فرماندار ! … از خانواده منبری بودن دخلی در برداشت صحیح داشتن ندارد ! … شما نماینده دولت و حقوق بگیر آن هستید و مجبور هستید نظرات و برداشتهایتان را با آن منطبق کنید وگرنه که برکنار می شوید … نکات مثبتی هم در توافق هسته ای بود ولی شما که بیشتر نگران و دلواپس بیکاری و تورم و سقوط هواپیما و الخ هستید کمی هم دلواپس ارزشهای نظام خط قرمزهای ولی فقیه و امثال آن هم باشید . شما فکر می کنید آنهایی که نگرانی های خود را بروز می دهند خائتن و وطن فروش هستند و سرشان نمی شود دشمن یعنی چه !!؟ …

رحيم شنبه , ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۵

آقای مهدوی آن روزی که بعضی‌ها به نام دور زدن تحریم ملت ایران را دور می‌زدند و پول این ملت را بر باد دادند کجا بودند؟!!!
آنهایی که پول ملت را بردند یا در کانادا برای خود خانه خریدند و یا در مالزی برای خود بانک زدند و در تاجیکستان رقصیدند و …. و به ریش ملت خندیدند کجا بودند؟!‌ چرا دلواپس نشدند؟! آن موقع نیاز به دلواپسی و برجسته کردن رگ گردن نداشت؟!

مهدي شنبه , ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۶:۴۷

ایها الناس اگه بگه …. کردم ولش میکنید . بزارید بنده خدا توی این ۷ ماهی که فرماندار هست حداقل توی این دنیا عاقبت بخیر بشه . اینقدر … این شخص را رو نکنید .

نسيم شنبه , ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۶:۵۷

در دوره‌های مختلف در کشور مسئولانی بودند که می‌آمدند و می‌گفتند باید بنشینیم و مشکلاتمان را با آمریکا حل کنیم، و “کلید همه مشکلات همین است”، این همان بادکنک است، که امروز بالاخره پاره شد، و حالا اتفاق جالبی افتاد و معلوم شد در این بادکنک فقط باد بوده و به درد هیچ کدام از گرفتاری‌های ما نمی‌خورد. این باید برای مردم توضیح داده شود؛ نه اینکه بگوییم تابویی شکسته شد. مثل اینکه منافع ما پشت سدی بوده و سدش حالا شکسته شد. خیر! برعکس شد، فکر می‌کردند بادکنک نیست بلکه پر از الماس است اما معلوم شد داخلش فقط باد بوده است. رهبری عزیز ،سیاست خارجی را مبتنی بر اصول سه‌گانه عزت، حکمت و مصلحت دانسته و بر این اساس هر مذاکره‌ای را که بتواند با حفظ این سه عنصر، اجرایی شود، مفید می‌داند. لیکن همان طور که ایشان تصریح فرموده، بیم آن می‌رود که خدعه و نیرنگ امریکایی از این توافق، بر علیه عزت و مصلحت ما بهره‌برداری نماید آقای جواد پور لطفا از ادبیات بهتری در صحبتهای خودتان استفاده نمایید شما را نماینده دولت می دانند

هيئت شنبه , ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۸:۰۵

برادر گرامی جناب آقای جواد پور تحلیل حجه السلام مهدوی از دیدگاه رهبری بر اساس تخمینی است که از مبانی اعتقادی، مشابهت‌های تاریخی، و متن بیانات رهبری استنتاج نموده‌اند. لذا محصول این تحلیل را به رهبری نسبت نمی‌دهند. بلکه در زمان سکوت رهبری، صرفاً تحلیل شخصی خویش را در مورد دلایل اتخاذ سکوت از سوی ایشان بیان می کنند. لذا ایشان از زبان مردم سخن گفتند نه از زبان رهبری اقتضای جمهوریت نظام، پذیرش تصمیماتی است که از سوی مردم گرفته می‌شود؛ مگر آن که با دین مخالف باشد. نظام جمهوری اسلامی ایران دیکتاتوری نیست و بر اساس سلیقه سیاسی یک نفر اداره نمی‌شود. بلکه رهبری در چنین نظامی به خواسته و سلیقه مردم اهمیت می‌دهد. رهبری در سفر کرمانشاه خود در سال ۹۰ به این نکته اشاره کرده بودند که رهبری در این نظام مادامی که ضرورتی ایجاب نکند وارد عرصه‌ی اجرا و تقنین نخواهد شد و مسئولیت امور اجرایی و قانون‌گذاری بر عهده‌ی مسئولان منتخب مردم است. لذا رهبری ضمن پذیرش تصمیم اکثریت مردم، صرفا در مواردی ورود می‌کند که بیم می‌رود اصل کیان کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی در خطر و یا در معرض انحراف باشد. طبعاً رهبری به همان اندازه که در این قبیل امور دخیل است مسئول خواهد بود و نه بیشتر.
برای درک بهتر این موضع نیز مثال‌های تاریخی مشابهی را می‌توان از دل تاریخ اسلام و انقلاب ارائه کرد. پذیرفتن حکمیت از سوی حضرت امیر و همچنین پذیرش و تنفیذ ریاست جمهوری بنی‌صدر، و یا واگذاری دولت موقت به بازرگان، که امام بعدها فرمودند من از ابتدا موافق این انتخاب نبودم نمونه‌هایی از این سطح از موضع رهبر است. البته روشن است که این واگذاری تصمیم به خرد جمعی لاقید نیست و تا جایی ادامه می‌یابد که کیان کشور و نظام آسیبی نبیند. به همین دلیل است که رهبری در سخنرانی نوروزی خود ضمن حمایت از دولت، فرمودند من به هیچ کس چک سفید امضا نداده‌ام.
پس حضرتعالی لازم است به عنوان یک ف ر م ا ن د ا ر بینش سیاسی و اطلاعاتی خود را بالا ببرید و برای خوش آمد یک عده ای از افراد و مسئولین ، از رهبری و مردم هزینه نکنید . والعاقبه للمتقین

دلواپس فرماندار شنبه , ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۹:۰۲

تو زمانه ای که اقای رئیس جمهور به جای کلید داس برداشت وهمه مسئولین سابقو درو کرد وقتی ایشون ابقا میشن مشخصه که حتما یه چیزی در فرماندار ما وجود داره حالا به قول خودشون دلواپسی یا …. جناب فرماندار شنیدم که گفتید حاج اقای مهدوی رومنبر نمایش بازی کرده البته ازادبیات شما بعید نیست کسی که درمنبرش از ایه وروایت صحبت میکنه رو بازیگر جلوه بدید واقعا برای شهر مون متاسفیم .

رحيم شنبه , ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰

اینکه از یک تریبون مذهبی نباید حرف سیاسی زده شود حرف درستی است.
آقای مهدوی به عنوان یک شخص حقیقی آزادند هر اظهاری داشته باشند.
اینکه گفته شده آقای فرماندار برای حفظ پست و مقامش همچین حرفی زده. این حکم برای آقای مهدوی هم صادق است.
اینکه فقط مخالفات توافق حرف بزنند ولی موافقان حرفی نزنند حرف بسیار غلطی است

یا حسین شنبه , ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۶

آقای فرماندار !!! : گفته های آقای مهدوی … خلاف سیاست های رهبر …..باعث تحریک دیگران … استفاده ازادبیات مغالطه آمیز.. اجرای نمایش در بالای منبر و…. بود. واقعا چه ادبیات گرانسنگی دارد این فرماتدار ما!! بنازم به این شهرستان با این فرماندارش و …

رحيم شنبه , ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۵

می‌توان در میان مردم بود و مردم را ندید!
یک مثال: وقتی از محبوب دل دلواپسان (احمدی‌نژاد) سوال شد گرانی و تورم کمر ملت را خم کرده و چرا اینگونه است؟؟؟؟ محبوب دلتان در سخنی حکیمانه! گفت بیاید از کوچه ما خرید کنید!!!!!
شاید او درست گفته باشد با این احتمال که برای او قیمت‌ها را در کوچه‌اش تصنعی پایین نگه داشته بودند.
آخه برای پژو آقای احمدی‌نژاد وقتی قیمتی هنگفتی در مزایده دادند معلوم شد برنده مزایده در یک پروژه در کیش میلیاردها تومان به جیب شده.

به زودی شنبه , ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۷

این فرماندار این شهر و این وضعیت این شهر با این فرماندار که با هر بادی به این طرف و آن طرف میرود باید هم دلواپس بود

بنده شنبه , ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۷

آقای فرماندار / دلواپسی خوب است ولی اگر دلواپس اصل نظام باشیم دلواپس همه چیز محسوب می شویم . یک لیبرال هم دلواپس برخی چیزهاست پس چون او هم دلواپس است کار حل است !؟ … شما دلواپس هواپیما هستید !؟ … اصولاى فرماندار یک شهر کوچک باید دلواپس مسائل و معزلات شهرش باشد . می دانید ساحل دریایتان چه خبر است ؟ … می دانید برخی کالاها در همین شهر کوچک از میدان میوه فروشی تا مغازه ۲ تا سه برابر می شود ؟ … می دانید قانون فقط برای بدبختها نوشته شده نشان به آن نشان که در راستای حسینیا ( روبروی بازار روز ) همه مغازه ها حریم جاده را اشغال کرده اند و در شهر شما فقط به آن عده از بیچارگانی که دست فروشند چون ممر دیگری ندارند و زبانشان لکنت دارد اجحاف و اهانت می‌شود ؟ ( وسایلشان ضبط می شود ) دلواپس اینجور چیزها هم باشید !

بصیر شنبه , ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۷

نکات قابل ذکردر مصاحبه فرماندارمحترم:
۱-اینکه نقدی بر مسایل روزوعلی الخصوص مذاکرات داشتن مخالف مصالح ومنافع کشور است این نادرست است اگرنقدی منصفانه درجهت حفظ انمیت ومصالح کشور مطرح وروشنگری شود این منطبق با کلام رهبری معظم است که ایشان باوجود نامگذاری سال بانام “هم دلی وهم زبانی دولت وملت”مصادق بارز آن را سکوت بیان نفرمودند بلکه نقد منصفانه وعادلانه که همه جا درآن انسان تقوای الهی را هم رعایت کندحالا ظاهرا دولتمردان برخلاف اظهارات ریاست محترم جمهورهیچ نقدی را برنمی تابندواینطور موضع گرفتن به دورازفرمانداریک شهر است.
۲-عیب نیست شما که خود روحانی زاده هستید اینطور به منبررسول خدا بی احترامی می کنیدو می گویید “در بالای نمایش اجرا کرده” لابد مردمی که در جلسه گلزارشهداآمده بودند نیزداشتن با شور وحرارت نمایش اجرا می کردن، یا اینکه همه دلواپسان نمایشی وانتزاعیند،اینطور مصاحبه کردن در شان شما روحانی زاده نیست «فاین تذهبون»
۳-بنده نیز بعنوان یک شهروند به پدر سیاسی واجرایی شهر پیشنهادمیکنم اگه کتاب صحیفه نور امام رامطالعه کردید مجددا مطالعه بفرماییدو نگاهی به مواضه رهبری معظم انقلاب در طول زعامت رهبریشان مجدد بیاندازید که نکند بخاطر سیاست زدگی فهم درستی ازمسایل جاری نداشته باشید رهبری معظم در آخرین سخنرانی خود در روزعیدفطر چندین بار به این جمله که«چه این متن تصویب بشود وچه نشود….» اشاره داشتند آیا جای سوال نیست که چرا رهبر با این لحن گروه های مختلف رو مورد خطاب قراردادند.
۴- جناب فرماندارمحترم فهم ودرک دینی سیاسی اجتماعی نیازبه بصیرت دارد حالا هرمقام مسئولی که باشدکه نمونه های فراوان ازصدر اسلام تاکنون ازبزرگانی داریم که درهیاهوی سیاست زدگی و دنیا طلبی غرق شدندو تساهل وتسامح را در امورات خود ومسایل داخلی وخارجی بر منافع انقلاب ترجیح دادند.
۵-بنده هم فکرمیکنم حاج آقای مهدوی ازپایگاه یک حزب سخنرانی کردوآنهم «حزب الله» اما شما چی ؟آیا ازپایگاه حزب خودتان در دولت صحبت نکردید؟البته اگر دولت قبل بود به نحوی ،این دولت بود به نحوی دیگر .مواضعتان را روشن کنید دوپهلو موضع نگیرید
والبته موارد برای ذکر کردن زیاده که…«والعاقبه خیر للمتقین»
ازخداوندمتعال برای همه خدمتگزاران واقعی به اسلام ونظام مقدس جمهوری اسلامی توفیقات روزافزون خواهانم

علی شنبه , ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۶

جناب آقای جوادپور این چه ادبیاتی بود که شما استفاده کردید؟؟؟مگر شما نمی دانید در مقابل اقتدارگرایان و قدرت طلبان تنها باید سکوت کنید؟؟؟ چندین سال است که اینها با سو استفاده از قدرت در مقابل همه مانده اند و اجازه ندادند کسی انتقادی انجام دهد و هرکس که انتقادی میکرد سزایش تهمت های ناروا از قبیل ضد انقلاب،ضد ولایت،خود فروخته و… بود شما حال آمدید به وضوح به اینها میگویید دروغ گو و بازیگر.الحق و الانصاف که شهامت و دیانت شما را باید ستود زیرا به راستی به درستی جلوی این افراد درآمدید.آقایان میگویند این حرف مردم است!!!کدام مردم ،در همانجا من که حضور داشتم و شاهد بودم که خیلی ها می گفتند که این چه سخنیست و چرا این روحانی اینکونه با عداوت و کینه از دولت و دستاوردهایش سخن میگوید.مردم ما دیگر می فهمند که راست میگوید که دروغ.به راستی من هم برای این روحانی متأسفم و بیشتر برای مجموعه ای که اینگونه افراد را برای سخنرانی بلکه دروغرانی به شهر ما میآورند.جناب فرماندار درود بر شرفت و درود بر غیرتت.اگر نصف مسیولین استانمان نصف غیرتت و شجاعت و شهامت شما را داشتند من دیگر دلواپس نبودم.

محمد جانباز 70د رصد یکشنبه , ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۱:۳۱

باسلام جوابیه بسیار محکم و زیبای آقای جوادپور که از خانواده بزرگ ارزشی و روحانی و ایثارگر استان میباشند.را خواندم ،
آقای مهدوی عزیز میتوانند بفرمایند که خود وبقیه گروه کوچکشان که در همه امورات استان مداخله می کنند و با مردم و نیروهای ایثارگر مراوده ای ندارند و در مراسمات مذهبی غیر گروه خود حضور نمی یابند چقدر سابقه جبهه دارند ؟!
از یکی از دوستان ایشان که غیر استانی است ولی در همه امورات استان اظهار نظر و دخالت و تفرقه ایجاد می کند پرسیدیم ، فرمودند ۳ ماه در جهاد گیلانغرب بوده است و توفیق حضور در خط مقدم جبهه نداشته که آن شخص به خود اجازه داده به نماینده ملت و یک جانباز ۷۰ درصد که به فرموده مقام معظم رهبری شهید زنده اند، جسارت کند ؟!
این گروه کوچک کارشان شده که آب را گل آلود کرده و بهره ببرند ، این گروه اگر طرفدار حضرت امام (ره) بوده اند چرا در طول هشت ساله دفاع مقدس ،سابقه جبهه و جانبازی ندارند ؟!!! و اگر طرفدار ولایت هستند چر به حرف رهبری (زید عزه ) که آنهمه حمایت از دولت و مذاکره کنندگان هسته ای حمایت مینمایند بر علیه منویات مقام معظم رهبری گام بر میدارند !!!
اگر نتایج مذاکرات به نفع کشور نبوده ، چر اسرائیل و دشمنان انقلاب اینقدر دلواپس و خشمگین هستند ؟!!!
واگر دشمنان اسلام و انقلاب عصبانی و خشمگین هستند ، دیگر چرا این آقایان دلواپسند و دولت محبوب مردم را تخریب می کنند ؟

رضا یکشنبه , ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۵

این فرماندار رو به بهانه اصلاح طلبی نگذاشتن معاون سیاسی در دولت قبل بشود .پس ایشان از اولش هم موضع مشخصی داشت در دولت قبل هم می دانستند که ایشان کدام سمتی است اینکه از این آقا در دولت قبلی استفتده شد مشکل اون دولت بوده نه دورویی ایشون . چه بسا که در ماسال فرماندار نمونه استان هم شدند.

يوسف یکشنبه , ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۷

در خصوص مواضع مشترک دلواپسان با جمهوی‌خواهان آمریکا و لابی صهیونیستی «AIPAC» و صد البته خود صهیونیست‌ها فقط می‌توان گفت برادر حسین کیهان ده سال پیش چقدر حکم می‌داد به مخالفانش در خصوص همین مواضع مشترک. اما حالا که نوبت به خوش و گروه دلواپسان و موتضع مشترک با صهیونیست‌ها رسیده خود را به کوچه علی‌چپ می‌زند!!!

جت اسکی سوار سد لتیان یکشنبه , ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۳

جناب فرماندار خودش وقت نمی کند ولی اطرافیان م ن ف ع ت طلبش خیلی خوب در این سایت به اسم مردم بیچاره شهر کامنت میگذارند !
مرحبا به این درایت فرماندار
به این امید که توفیق سوسک کشی خودروی فائزه خانم قسمت این عزیزان گردد

والسلام
امضا
جت اسکی سوار سد لتیان

دکل دزدان نفتی سه شنبه , ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۹

آقای جت اسکی سوار سد لتیان
سلام
ان شا الله توفیق سوسک کشی ماشین رحیم مشایی و رحیمی نصیب شما بشود
امیدواریم که توفیق زیارت آقایان رحیمی و بقایی و بابک زنجانی را داشته باشید و از دکل نفتی بالا رفته تا هوایی تازه استشمام کنید.

رحيم سه شنبه , ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۷

تو که از مرفعین بی دردی! برو پی جت اسکیت!

جت اسکی سوار سد لتیان یکشنبه , ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۸

اطرافیان فرماندار میگن او اصلاح طلب بوده و به همین خاطر در سال ۹۰ نگذاشتند او معاون استاندار شود!
اما در سایت دیارمیرزا که شدیدا حامی دولت و اصلاح طلباست جوادپور را اصولگرا معرفی کردند در سال ۹۲
مگر اینکه در فاصله دو ساله ۹۰ تا ۹۲ جناب فرماندار تغییر عقیده سیاسی داده باشند
این هم سندش

جت اسکی سوار سد لتیان یکشنبه , ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۹
جمعی از ایثارگران و خانواده شهدا یکشنبه , ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۹

با توجه به انتخاب ضعیف مسیولین استان توسط معاون سیاسی استان و سکوت نمایندگان عالی دولت در شهرستان های استان امروز شاهد آن هستیم که یک نفر که به درستی جلوی این افراد بی سابقه انقلاب، در دفاع از ارزشها و نظام و دولت جمهوری اسلامی درآمده مورد هجمه این بی شناسنامگان که کشور را در سالیان گذشته به ورطه نابودی رسانده بودند قرار میگیرد.اگر این آقا اولین بار که در سیاهکل لب به اتهام و تهمت به خدمتگزاران دولت تدبیر و امید باز کرد با برخورد فرماندار روبرو میشد بی شک امروز در سخنانش دقت میکرد و میدانست که اگر حرف نامربوط و دروغ بزند احتمال برخورد وجود دارد پایش را بیشتر از گلیمش دراز نمی کرد.نمیدانم جناب آقای برزگر رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان میدانند که آقای مهدوی دنبال ایجاد اختلاف در استانند و نظری خلاف نظر رهبر انقلاب دارند(همدلی و همزبانی) و سخنان دشمنان انقلاب را که از توافق بسیار نگرانند به زبان می آورد.جناب برزگر اگر تاکنون نمی دانستید که هیچ اما از امروز که میدانید بر شما وظیفه است که اول به ایشان تذکر دهید و در صورت عدم هماهنگی ایشان با سیاستهای کلی نظام و تبلیغ سخنان دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی و وارونه جلوه دادن زحمات دولت و نظام تصمیمی جهت محدود کردن ایشان برای جلوگیری ازضرر و زیان حتمی اینگونه سخنرانی ها که چهره نظام را کدر و اقتدار نظام را زیر سوال میبرد اتخاذ نمایید.
با تشکر از لنگر نیوز که نظرات موافق و مخالف را به نمایش می‌گذارد.
جمعی از ایثارگران وخانواده شهدای استان گیلان

دانا یکشنبه , ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۱

ضمن احترام به نظر افرادموافق مواضع آقای جوادپور

ولی بسیارمتاسفم برای کسانی که اصلا کل مطالب آقای مهدوی را یا نشنیده ویا نخوانده ،دارن براساس مصاحبه فرماندار قضاوت ویک طرفه به قاضی می روندلازم است ازابتدا با کل موضوع ومنابع روایی معتبر که ایشان استفاده کردند وحقایق مبرهن روز نقد وتحلیل نمودندرا بررسی نمایند شاید چنین قضاوتهای سطحی انجام ندهندالبته می دانم بعضی از این دوستان با اغراض کاملا سیاسی ومنفعت طلبانه مطالب درج می کنن

لنگرودی جمعه , ۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۰:۲۳

در هیئت و مجلسی که در آن صحبت مبارزه با استکبار نباشد ابن زیاد و شمر هم سینه میزنند.
اقای فرماندار انتظار دارن ما فقط تو مراسمات مذهبی واسه ائمه گذشته گریه کنیم و امام حاضر و بیخیال شیم-
بله شما از خانواده منبری هستید اما خیلی از منبری ها بودن که قبل انقلاب به امام توهین میکردن یا مسخرش میکردن که چرا رو منبر حرف سیاسی میزنه
هرچند اگه انقلاب هم نمیشد شما احتمالا الان ارباب لنگرود بودید و …

سید (استاد دانشگاه گیلان جمعه , ۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۳

فرماندار لنگرود حق داشتند این کار را کردند. چون جلسات اقای مهدوی بیشتر سیاسی است و دلواپسی ایشان فقط در زمان دولت کنونی ارایه می شود. متاسفانه ایشان در فساد های بورسیه ها در دانشگاه گیلان و فسادهای پردیس بین الملل دانشگاه گیلان و تاخت و تاز یاران اسفندیار مشایی در فساد اداری دوران ریاست قبلی دانشگاه گیلان کاملا سکوت کردند. حال چه شده است که دلواپس شده اند!!!! و اکثرا جلسات تند و حاشیه دار برگزار می کنند!!!!