اعتماد مصدق به امریکا یکی از دلایل سقوط دولت قانونی بود/ ایجاد چند دستگی در بین مردم حرام است

امام جمعه لنگرود با بیان اینکه تفرقه و ایجاد چند دستگی در بین مردم ممنون و به نظر من حرام است، تصریح کرد : ما نباید جوانان و مردم را نسبت به نظام و انقلاب بدبین و دلسرد کنیم.

به گزارش خبرنگار لنگرنیوز، حجت الاسلام مهدی صدیق در خطبه های این هفته نماز جمعه با بیان اینکه یکی از ارکان تثبیت جمهوری اسلامی، آزادگان هستند،گفت : قدردانی از آزادگان، قدردانی از راه و هدفی آنان که حفظ ارزشهای اسلامی و انقلاب است می باشد.

امام جمعه لنگرود با اشاره به نصب پرده و برگزاری جشن به و مناسبت ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر، افزود : نباید فقط به همین کار بسنده شود و عملکرد و شیوه زندگی، حجاب و دستور پذیری از ولایت توسط حضرت معصومه(س) باید در جامعه تبیین شود.

وی با اشاره به سالروز کودتای امریکایی-انگلیسی ۲۸ مرداد گفت : اعتماد مصدق به امریکا یکی از دلایل سقوط دولت قانونی دکتر مصدق بود که تسلط دشمن بر سیاست و فرهنگ جامعه و به صحنه نیامدن مردم از دیگر علل های سقوط دولت بود.

صدیق با تاکید بر اینکه متن برجام باید به صورت قانونی توسط مجلس، شورای امنیت تایید شود، اضافه کرد : برای بررسی و تحلیل یک موضوع باید نقاط ضعف و مثبت را کنار هم قرار داد ولی یک عده فقط نقاط منفی را در نظر گرفته اند که این هم خوب نیست و با توجه به شرایط کشور، اگر هر گروهی بخواهد بر علیه گروه دیگر صحبت کند بر خلاف فرمایشان رهبری سخن گفته است ولی برخی دم از رهبری می زنند ولی بر خلاف رهبری عمل میکنند.

امام جمعه لنگرود با بیان اینکه تفرقه و ایجاد چند دستگی در بین مردم ممنون و به نظر من حرام است، تصریح کرد : ما نباید جوانان و مردم را نسبت به نظام و انقلاب بدبین و دلسرد کنیم.

صدیق با بیان اینکه توافق در راستای چرخش هسته ای بود نه اینکه شعار مرگ بر امریکا حذف شود، گفت : دشمن تا زمانی که صفت استکباری خود را دارد در تمام شرایط مبارزه خواهیم کرد و فریاد مرگ بر امریکا را سر خواهیم داد.

امام جمعه لنگرود در پایان خطبه های دوم و در زمان خروج از پشت تریبون گفت : و اما قصه آقای مهدی هاشمی از ناگفته ها بود که بعد از این گفته به نماز مشغول شد.