برگزاری آیین غبارروبی و عطرافشانی آستان مقدس ۸ امام زاده لنگرود توسط دوچرخه سواران

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه لنگرود از برگزاری ویژه برنامه آیین غبارروبی و عطرافشانی آستان مقدس هشت امام زاده این شهرستان تحت عنوان «هشت قدم تا بهشت» خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی بازدار، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه لنگرود با تبریک ولادت فاطمه معصومه(سلام الله علیها) و آغاز دهه کرامت به خبرنگار لنگرنیوز گفت: ویژه برنامه های مختلفی به مناسبت دهه کرامت و بزرگداشت مقام شامخ امام زادگان و بقاع متبرکه در این شهرستان برگزار می شود.

وی از برگزاری ویژه برنامه آیین غبارروبی و عطرافشانی آستان مقدس هشت امام زاده این شهرستان تحت عنوان «هشت قدم تا بهشت» خبر داد و افزود: این برنامه (۲۷ مرداد) همزمان با سومین روز از دهه کرامت در آستان مقدس امام زاده سید جواد موبندان آغاز می شود.

حجت الاسلام بازدار، غبارروبی و عطرافشانی و اهدا هشت شاخه گل به زائران در بقاع متبرکه را از برنامه های جانبی «هشت قدم تا بهشت» عنوان و تصریح کرد: دوچرخه سواران نوجوان و جوان نیز آستان مقدس هشت امام زاده این شهرستان را طی آیینی مذهبی  همراه با مولوی خوانی و مدیحه سرایی انجام و اقامه نماز جماعت ظهر و عصر نیز از مراسم های پایانی این ویژه برنامه است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه لنگرود ادامه داد: این برنامه از ساعت ۱۰ صبح روز (۲۷ مرداد) از آستان مقدس امام زاده سید جواد موبندان آغاز و دوچرخه سواران بعد از حضور در آستان مقدس امام زادگان سیدعلی کیا آنسرمحله ، سید خلیل راهپشته، سید حسین، بانو بی بی زینب، سیدمحمد سبزمیدان، سید محمد کلیدبر و درمقصد انتهایی در آستان مقدس امام زاده محمد کیاکلایه جمع می شوند.

photo_2015-08-15_00-52-42