قلعه‌نویی خاطره بدی در ذهن هواداران گذاشت

نماینده مردم شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی گفت: قلعه نویی می‌دانست که باید مشکلات را سپری کند و نشاط و شادابی تیم را به یاس و نومیدی تبدیل کرد و هواداران ملوان همیشه به عنوان یک کار و خاطره بد از این رفتار یاد می‌کنند.

به گزارش لنگرنیوز، مهرداد لاهوتی،نماینده مردم شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باشگاه‌ها باید برای تامین هزینه‌های خود اسپانسری در حد و اندازه‌های‌شان پیدا کنند، اظهار کرد:باشگاه‌ها راهی ندارند جز اینکه خودشان اسپانسر پیدا کنند زیرا در حال حاضر دیگر اداره باشگاه‌ها توسط دولت مقدور نیست و حتی قوانین تاکید دارد دو باشگاه معروف دولتی هم به بخش خصوصی واگذار شوند که البته این کار تاکنون صورت نگرفته است.

وی افزود:دولت نمی‌تواند خودش را درگیر باشگاه داری کند و مقابل سایر باشگاه‌ها قرار بگیرد و بخش خصوصی هم نمی‌تواند با دولت رقابت داشته باشد.

لاهوتی درباره دلیل بروز مشکلات باشگاه ملوان گفت:در باشگاه ملوان دقت لازم در جذب اسپانسر صورت نگرفت و متاسفانه حد و اندازه و قواره آنهایی که اسپانسر شدند به اندازه باشگاه ملوان نبود زیرا ملوان یکی از قدیمی‌ترین تیم‌های ورزشی است که همیشه حرف‌های زیادی برای گفتن داشته است.

نماینده مردم لنگرود بیان کرد:افرادی که برای خرید این تیم یا به صورت اسپانسری می‌آیند باید در حد و اندازه این تیم باشند، وقتی مسئولان باشگاه دنبال افراد کوچک می‌روند، این افراد فقط در یک زمان محدود دوام می‌آورند.

وی ادامه داد:آدم‌های کوچک آمدند و نتیجه هم آن شد که آسیب زیادی به تیم وارد شد اما همه باید تلاش کنند موضوع اسپانسر و اداره کننده تیم از نظر کلی مشخص شود و مسئولان باشگاه باید دقت کنند حد و اندازه اسپانسر تا ۱۰ سال آینده در نظر گرفته شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قلعه نویی خاطره بدی در ذهن هواداران ملوانی گذاشت، خاطرنشان کرد: کار قلعه نویی پسندیده نبود زیرا او از ابتدا کاملا در جریان ریز مسائل باشگاه بود و اینگونه نبود که از خارج از کشور آمده باشد و مسائل و مشکلات باشگاه را نداند.

وی گفت:قلعه نویی می‌دانست که باید مشکلات را سپری کند،به نظرم اشتباه کرد و آسیب بیشتری هم به این تیم زد زیرا آمد و نشاط و شادابی تیم را به یاس و نومیدی تبدیل کرد و اگرچه در چارچوب قوانین و مقررات آمد و قراردادش را فسخ کردند اما این کار برازنده شخصیت فردی مثل قلعه نویی نبود و هواداران ملوان همیشه به عنوان یک کار و خاطره بد از این رفتار یاد می‌کنند.

وی تاکید کرد:باشگاه ملوان بالاخره راه خودش را پیدا می‌کند؛این باشگاه تاکنون دوران سختی را پشت سر گذاشته و جایگاه خود را پیدا کرده و از این پس هم راهش را ادامه می‌دهد اما خاطره عملکرد بد قلعه نویی در خاطر همه خواهد ماند.

بائوج لاهوتی با اشاره به اینکه حضور دنیامالی می‌تواند روحیه هواداران را بهبود ببخشد،گفت:دنیامالی نسبت به این تیم تعصب دارد؛ او در ورزش صاحب نظر است و سال‌ها رئیس فدراسیون قایقرانی بوده و در میادین ورزشی هم شناخته شده است. از آنجایی که او با این خصوصیات به این تیم تعصب دارد، حضورش می‌تواند برای تیم خیلی موثر باشد و حال و هوا و روحیه هواداران را بهبود ببخشد و با روحیات او قطعا باشگاه می‌تواند آینده خوبی داشته باشد.