اعزام زائران به عتبات با ۵۰درصد تخفیف

      لنگرنیوز : به گزارش فارس به نقل از بعثه مقام مظعم رهبری، حجت الاسلام سید احمد موسوی افزود: زائرانی که به عراق اعزام می‌شوند از امروز می‌توانند قبور ائمه در سامرا را نیز زیارت کنند.   رئیس سازمان حج و زیارت افزود: این راه به دلیل مسائل امنیتی بسته شده بود و ما به دلیل آن […]

 

 

 

لنگرنیوز : به گزارش فارس به نقل از بعثه مقام مظعم رهبری، حجت الاسلام سید احمد موسوی افزود: زائرانی که به عراق اعزام می‌شوند از امروز می‌توانند قبور ائمه در سامرا را نیز زیارت کنند.

 

رئیس سازمان حج و زیارت افزود: این راه به دلیل مسائل امنیتی بسته شده بود و ما به دلیل آن که موضوع امنیت زائران اهمیت دارد، بنابراین با مقامات عراقی وارد مذاکره شدیم و پس از جلسات متعدد به نتایج خوبی رسیدیم.

 

وی با اعلام این که اکنون شاخص امنیت در مسیر سامرا افزایش یافته است گفت: از ۲۴ اسفند تا ۱۴ فروردین سال ۹۲ برنامه‌های ویژه‌ای برای زیارت زائران کشورمان در عراق داریم.

 

رئیس سازمان حج و زیارت گفت: در این مدت روزانه بیش از ۵ هزار زائر در قالب ۱۲۵ کاروان عازم عتبات عالیات خواهند شد و ستاد نوروزی در دفتر نمایندگی عراق مستقر می‌شود.

 

موسوی از دولت برای تامین ارز مورد نیاز زائران عتبات عالیات قدردانی و اضافه کرد: دو شرکت هواپیمایی ایرانی نیز با ۵۰ درصد تخفیف، زائران را منتقل می‌کنند و در پی کاهش قیمت هستیم.

 

رئیس سازمان حج و زیارت همچنین از افزوده شدن ۱۰۰ پرواز برای سفر به عتبات عالیات در مدت ۲۰ روزه خبر داد.