موضع گیری کج دار در قبال تخریب محیط زیست توهین به فهم وآگاهی مردم است
موضع گیری کج دار در قبال تخریب محیط زیست توهین به فهم وآگاهی مردم است

سلیمانی با توجه به خاکبرداری بی رویه از شلمان رود تصریح کرد : مسامحه کاری و موضع گیری کج دار ومریض در قبال تخریب محیط زیست توهین به فهم وآگاهی مردم است .مسئولین پیگیر باشند.

به گزارش لنگرخبر، امام جمعه کومله در خطبه های نمازجمعه کومله با بیان اینکه هفته کرامت، زمان مناسبی برای انس با ائمه اطهار و خداوند است و با توجه به نزدیک شدن به روز جهانی مساجد، گفت : مسجد نه صرفا محل عبادت بلکه باید کانون مشورت، حل معضلات اجتماعی، تجلی گاه وحدت وپاسداری از عدالت باشد.

وی افزود : هفته دولت قدردانی از دولت مردانی دانست که با ادامه راه دو اسوه خدمتگزار شهیدان رجایی وباهنر در راه خدمت به مردم گام برمی دارند و دولتی موفق است که تمام همت خود را در رفع مشکلات مردم، پیشرفت کشور، بهره گیری از نیروهای جوان و اهتمام به عزت و سربلندی نظام به کار گیرد و نقد سازنده و منصفانه از دولت، بهترین عنایت و حمایت مردم از دولت است.

حجت الاسلام سید جواد سلیمانی با توجه به خاکبرداری بی رویه از شلمان رود تصریح کرد : مسامحه کاری و موضع گیری کج دار و مریض در قبال تخریب محیط زیست توهین به فهم وآگاهی مردم است، مسئولین در این خصوص باید پیگیر باشند.

امام جمعه کومله وعده ساخت بیمارستان کومله را در کمترین زمان، امری بسیار مغتنم وامیدوار کننده توصیف کرد و اظهار کرد : مسئولین مربوطه این خدمت اجتماعی را در راستای خدمت به مردم زود به سامان برسانند.

وی با بیان اینکه سواحل گیلان ومازندران زیبنده نظام ومردم واین انقلاب نیست، افزود : اگر مسئولین نمی توانند با بی عفتی و بی حیایی مبارزه کنند، مردم متدین آماده کمک و مبارزه با ناهنجاری اند، نگذارید دریا با قهر کند و برکات را در خود غرق کند.

سلیمانی نفوذ در ایران را از طرف جبهه استکبار تصوری باطل وخوابی آشفته دانست و تصریح کرد : ملت ایران هیچ گاه با عزت خود معامله نمی کند و  باز گشایی زود هنگام سفارت انگلیس تصمیمی عجولانه از طرف دولت بریتانیا است.

1 2 4 5 6 8