کارگزاران دولت از جناح گرایی و باندبازی پرهیز کنند

امام جمعه لنگرود، گسترش عدالت و در دسترس بودن مردم را از اوصاف کارگزاران دولت عنوان کرد و گفت: کارگزاران باید از جناح گرایی و باند بازی پرهیز کنند و در کار همیشه انضباط حاکم باشد.

به گزارش لنگرخبر، حجت الاسلام و المسلمین مهدی صدیق، امام جمعه لنگرود در اولین روز از هفته دولت در دیدار مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان که صبح امروز(۲ شهریور) در بیتشان برگزار شد، گفت: اجرای قانون الهی و پرهیز از روحیه تکبر و استبداد از مهم ترین ویژگی‌های کارگزاران دولت است.

 

وی با بیان اینکه اجرای قانون در اداره و محیط کاری باید با فراهم کردن زمینه اصلاح آن باشد، افزود: ما باید در راستای اهداف دینی به امر اصلاحات نیز بپردازیم.

 

حجت الاسلام صدیق، گسترش عدالت و در دسترس بودن مردم را از دیگر اوصاف کارگزاران دولت عنوان و اذعان کرد: کارگزاران باید از جناح گرایی و باند بازی پرهیز کنند و در کار باید همیشه انضباط حاکم باشد.

 

امام جمعه لنگرود ادامه داد: مردم داری، تواضع، حسن خلق، صداقت، امانت داری، مشورت کردن و صلاحیت اخلاقی از دیگر ویژگی‌های کارگزاران دولت است.

 

وی با بیان اینکه عمران و آبادی شهر خوب اما نباید در این اندازه کفایت کرد، تصریح کرد: کارگزاران دولت باید در کارها با صاحب نظران و نخبگان مشورت کنند و  شایستگی اخلاقی و کاری را مدنظر قرار دهند.

 

حجت الاسلام صدیق با تاکید براینکه کارگزاران نالایق باید عزل شوند، خاطرنشان کرد: استفاده از امکانات و وسایل نقلیه اداره، بیت المال است و باید مسئولان خیلی دقت کنند.

DSC00775 DSC00782 DSC00783 DSC00784 DSC00801 DSC00807 DSC00809