به گزارش لنگر نیوز، روز گذشته مطلبی از سوی رئیس آموزش و پرورش تهران در خروجی برخی رسانه‌ها قرار گرفت که در آن بر ورود رایتل به مدارس از سال آینده به همراه تبلت دانش آموزی خبر داده شده بود، در همین راستا با شاهین آرپناهی مدیرکل برند و ارتباطات اپراتور […]

 

 

 

 

به گزارش لنگر نیوز، روز گذشته مطلبی از سوی رئیس آموزش و پرورش تهران در خروجی برخی رسانه‌ها قرار گرفت که در آن بر ورود رایتل به مدارس از سال آینده به همراه تبلت دانش آموزی خبر داده شده بود، در همین راستا با شاهین آرپناهی مدیرکل برند و ارتباطات اپراتور سوم گفت‌وگویی کردیم تا برنامه این اپراتور را در این رابطه جویا شویم.

 
 
مدیرکل برند و ارتباطات رایتل در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: رایتل تاکنون هیچ مذاکره‌ای در این زمینه با آموزش و پرورش نداشته و هیچ برنامه‌ای نیز برای ورود به مدارس ندارد.
 
 
وی با بیان اینکه طبق قانون هیچ اپراتوری امکان فروش سیم کارت به افراد زیر ۱۸ سال را ندارد، تصریح کرد: رایتل بر اساس این قانون و همچنین توجه به مسائل فرهنگی قصد ورود به مدارس را ندارد.
 
 
آرپناهی با اشاره به برخی اظهارنظرها پس از انتشار این موضوع گفت: بهتر است ابتدا نسبت به صحت و سقم مطالب بیان شده تحقیق شود و بعد نسبت به آن موضع گیری شود.
 
 
وی افزود: عده ای انگار تمام تلاش خود را به کار بسته اند که این پروژه ملی را وارد حاشیه کنند. از همه مسئولان و رسانه‌ها خواهش می کنیم تا همت همگان بر این قرار گیرد که انرژی ما به جای صرف شدن در حاشیه ها صرف خدمت رسانی شود.
منبع: فارس