واکنش مجری «دیروز امروز فردا» به طنز «خنده‌بازار»

به گزارش لنگر نیوز بخش جدید خنده بازار که با عنوان مناظره نگاهی طنز به «دیروز، امروز، فردا» دارد با استقبال سیاسیون و اهالی رسانه و همچنین مردم مواجه شده است و با اینکه تنها چند قسمت از آن پخش شده اما جای خود را در این برنامه باز کرده است. در این باره حسین […]

به گزارش لنگر نیوز بخش جدید خنده بازار که با عنوان مناظره نگاهی طنز به «دیروز، امروز، فردا» دارد با استقبال سیاسیون و اهالی رسانه و همچنین مردم مواجه شده است و با اینکه تنها چند قسمت از آن پخش شده اما جای خود را در این برنامه باز کرده است.

در این باره حسین رنجبران با اشاره به عکس‌العمل مردم پس از پخش این بخش جدید از خنده بازار گفت: نخستین قسمت آن که پخش شد خیلی از دوستان زنگ زدند که ببین، آن موقع داشتم می رفتم سمت برنامه خودمان و نبودم که ببینم اما بالاخره یک قسمتش را دیدم خیلی خوب درآمده بود البته بعدها شنیدم که تهیه‌کننده می‌خواسته برای مجری بیشتر محاسن بگذارد تا بیشتر شبیه من بشه اما ظاهراً اجازه ندادند که به نظر بنده اصلا مانعی ندارد.

مجری «دیروز، امروز، فردا» پخش چنین برنامه‌های طنزی را در فضای سیاسی، رسانه‌ای کشور موثر دانست و افزود: به نظرم چنین بخشی حتی می‌تواند مکمل خوبی برای برنامه ما باشد چرا که شاید خیلی از مباحثی که در فضای جدی نشود به آن پرداخت، خنده بازار مجال خوبی برای طرح آن حداقل در فضای طنز است.

رنجبران با بیان اینکه می‌توان متن چنین طنزهایی را با دقت و سوژه‌هایی جذاب‌تر نوشت اظهار داشت: با توجه به اینکه موضوع پایان‌نامه خود بنده در مقطع ارشد هم همین طنز سیاسی است به نظرم شاید بتوانم در حد بضاعتم به آقایان شب‌خیز و عباسی و دوستانشان کمک فکری کنم و همین الان هم چند سوژه خوب در ذهنم هست که با نگاه هنرمندانه دوستان خنده بازار می‌تواند به بخش‌های جذابی تبدیل شود.