بانگ الله اکبر، امشب

  نوای روحانی، دل‌انگیز و روح‌بخش‌ گلبـانگ تـکبیـر؛ ملـت بزرگ و استـوار ایـران اسلامی در شب پیروزی انقلاب اسلامی در کران تا کران آسمان گلگون میهن عزیزمان طنین‌انداز می‌شود و با مدد؛ دم قدسیایی شهدا و امام شهیدان، همراه با فریادهای “الله اکبر” ملت شـجـاع و قهرمان ایران اسلامی در حمایت از ملت‌های مسلمان وستم‌دیدۀ […]

 

نوای روحانی، دل‌انگیز و روح‌بخش‌ گلبـانگ تـکبیـر؛ ملـت بزرگ و استـوار ایـران اسلامی در شب پیروزی انقلاب اسلامی در کران تا کران آسمان گلگون میهن عزیزمان طنین‌انداز می‌شود و با مدد؛ دم قدسیایی شهدا و امام شهیدان، همراه با فریادهای “الله اکبر” ملت شـجـاع و قهرمان ایران اسلامی در حمایت از ملت‌های مسلمان وستم‌دیدۀ جهان، بر اندام نحیف استکبار جهانی و تمامی کاخ‌های ظلم و طاغوت لرزه انداخته و تمامی نقشه‌های شوم دشمنان انقلاب اسلامی را منهدم نموده و تحریم‌های یک‌جانبه استکبار را ناکام می‌گذارد‌.

 

 

 

در شامگاه ۲۱ بهمن‌ماه (شب ۲۲ بهمن)، سراسر کشور رأس ساعت «۲۱:۰۰» در ۳۳۱ شهر و شهرستان و همزمان در ۱۷  منطقه از میادین اصلی و مکان‌های عمومی نورباران می شود.

 

ایران اسلامی در شب پیروزی انقلاب اسلامی (شب ۲۲ بهمن) به یکباره می‌خروشد و از اقیانوس بیکران ملت به پا خواسته و مصمم ایران غریو فریادهای توفنده‌ “استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی” را که تجلی‌بخش کلمه وحدت‌ و‌ وحدت کلمه‌ امت سربلند ایران اسلامی را سر می‌دهند.
“الله اکبری”؛ که از اعماق وجود یکایک ملت مسلمان و سلحشور ایران اسلامی به پا خواست و تمامی کاخ‌های ظلم ستمشاهی را ویران نمود.
“الله اکبری”‌؛ که تمامی مرزهای جغرافیای سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و نظامی را در نوردیده ‌و به وسعت پهنه‌ پهناور زمین و تمامی قلوب عاشق حق و حقیقت گسترش یافت و به‌عنوان الگویی برتر در صدر نظام‌های سیاسی جهان قرار گرفت‌.

“الله اکبری”‌؛ که به‌عنوان پیام صلح‌ و ‌آزادی‌ وعدالت‌ و استکبارستیزی در بین کشورهای مسلمان وآزادی‌خواه جهان مورد پذیرش قرار گرفت‌.

“الله اکبری”‌؛ که امیدبخش دوستان و بیم‌دهنده دشمنان و نویدبخش طلوع ستاره‌‌ فجر انقلاب در پگاه صبح امید در آسمان پرفروغ ایران اسلامی است.

“الله اکبری”‌؛ که تجلی‌بخش همبستگی عمومی اراده‌ و اتحاد ملی و انسجام اسلامی در سایه‌سار کلمه وحدت و وحدت کلمه است.
اینک ملت آگاه و بیدار ایران اسلامی به شکـرانـه سـی و چـهـار سال افـتـخـار و اقـتـدارآفـریـنـی و با پشتوانه اراده‌های راسخ ملت شجاع و قهرمان ایران در آغاز ورود به سی وپنجمین سال از حیات طیبه و پربرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و درشامگاه بیست و یکم بهمن‌ماه می‌خروشند و فریاد رسای تکبیر خود را از مأذنه‌ها و گل‌دسته‌های مساجد، پشت بام منازل و اماکن و هیئات مذهبی، و در خیابان‌ها و کوچه‌ پس‌کوچه‌های شهرها و روستاهای سراسر کشور به گوش جهانیان می‌رساند‌.

 

“الله اکبر”‌؛ ‌به سی و چهار سال وحدت و اتحاد حول محور مقام ولایت فقیه “الله اکبر”‌؛ ‌به سی و چهار سال ایستادگی و پایداری جانانه ملت قهرمان ایران اسلامی در مقابل نظام سلطه”الله اکبر”‌؛ ‌به سی و چهار سال حیات طیبه و پربرکت در پرتو نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران “الله اکبر”‌؛ ‌به سی و چهار سال عزت و سربلندی در سایه‌سار اندیشه‌های ناب قرآن کریم و ائمه معصومین«علیهم‌السلام»”الله اکبر”‌؛ ‌به سی و چهار سال نقش‌آفرینی در جهت پویایی و استحکام نظام اسلامی”الله اکبر”‌؛‌ به سی و چهار سال جهاد پرتلاش و خستگی‌ناپذیر برای برافراشتن پرچم “لا اله الا الله” “الله اکبر”‌؛ ‌به سی و چهار سال صیانت و حفاظت و حراست از ‌شعار انقلاب “‌استقلال‌، آزادی‌، جمهوری اسلامی””الله اکبر”‌؛‌ به سی و چهار سال حماسه‌آفرینی و حضور آگاهانه در صحنه‌های مختلف برای تعیین سرنوشت کشور”الله اکبر”‌؛ ‌‌به این همه شور و شوق که در اعماق قلوب ملت رشید ایران موج‌زنان تمامی نقشه‌های شوم استکبار ‌جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب را نقش بر ‌آب می‌کند‌.