انقلاب اسلامی با افتخار در حال حرکت رو به جلو است

به گزارش لنگر نیوز محمود احمدی نژاد رئیس جمهور اسلامی ایران در مراسم تجدید پیمان با آرمان‌های امام راحل که صبح امروز در مرقد مطهر حضرت امام خمینی(ره) با اشاره به اینکه امسال دهه فجر انقلاب اسلامی با ولادت پیامبر گرامی اسلام مقارن شده است، گفت: این مسئله پربرکت بر نورانیت دهه فجر امسال افزوده است. […]

به گزارش لنگر نیوز محمود احمدی نژاد رئیس جمهور اسلامی ایران در مراسم تجدید پیمان با آرمان‌های امام راحل که صبح امروز در مرقد مطهر حضرت امام خمینی(ره) با اشاره به اینکه امسال دهه فجر انقلاب اسلامی با ولادت پیامبر گرامی اسلام مقارن شده است، گفت: این مسئله پربرکت بر نورانیت دهه فجر امسال افزوده است.

 

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران و حضرت امام (ره) احیا کننده راه انبیا و پیامبر گرامی اسلام بود که این راه را در مقابل انسان قرار داده‌اند.

 

رئیس جمهور ادامه داد: پیروزی انقلاب اسلامی، پیروزی انسان بود، پیروزی فطرت‌های پاک و الهی بر شیاطین روی زمین بود. دهه فجر جشن نو انسان است، انسانی که به دنبال کمال توحید و عدالت است.

 

احمدی نژاد با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی طوفانی از اندیشه را برای ریشه کنی ظلم در دنیا به راه انداخت، گفت:حضرت امام (ره) به عنوان رهبر این انقلاب از خود عبور کرده بود و در راه خدا حرکت می‌کرد و همان مسیری را امام معرفی می‌کرد که پیامبر گرامی اسلام و تمام پیامبران در مقابل ما ترسیم کرده بودند.

 

وی افزود: خدا را شکر که امروز انقلاب اسلامی با تمام توطئه‌های شیاطین در مسیر خود و با افتخار به سمت جلو حرکت می‌کند.

 

وی افزود: امام (ره) با حالات روحی و عواطف، احساسات و عشق عمیق، همواره مردم را گرامی می‌ داشتند و اراده مردم را در اداره کشور و انقلاب محترم و گرامی می‌داشتند.

 

رئیس جمهور ادامه داد: حضرت امام (ره) به مردم تحقیر شده میدان دادند و در دوره امام راحل این مردم احیا شده و خود را شناختند.  تاثیر گذاری و اقتدار و قدرت خود را شناختند و عزتشان را باز یافتند.

 

احمدی نژاد در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه امام (ره) چیزی از انقلاب برای خود نخواستند، گفت: امام آمد تا به بشریت عزت بدهد و آن را نجات بدهد. مرز نگاه امام، تمام بشریت بود. اسلام از دیدگاه امام (ره) فارغ از همه تعصبات مذهبی بود. پاک، دلسوز و عاشق همه بود و برای دفاع از حقوق مردم هیچ مرزی را نمی‌شناخت.

 

وی افزود: ایشان بارها فرمودند در هر کجای عالم اگر ظلمی باشد باید با آن مبارزه کرد و تا ظلم هست ما و مبارزه هستیم. ایشان از همه ملت‌‌ها، نیازمندان و محرومین با تمام وجود دفاع می‌کرد در ذهن امام، مردم، طبقه و دسته بندی نداشتند و همه مردم محترم و عزیز بودند.

 

رئیس جمهور ادامه داد: از نگاه امام (ره) هیچ کس دارای شأنی بالاتر از دیگران نبود و ایشان به دنبال پیاده کردن مشی پیامبر و خدمت به مردم بودند.

 

رئیس جمهور تصریح کرد: امروز امام زنده است و ما شاهد اوج گیری هر چه بیشتر آرمان‌های امام راحل هستیم و آرمان ایشان رساندن جامعه بشری به نقطه حاکمیت جهانی عدالت و اتصال دادن دلها و اندیشه‌های مردم با حقیقت جاری در هستی یعنی امام عصر (عج) است.

 

احمدی نژاد گفت: اندیشه امام، اندیشه مهدوی، حسینی و جهانیست و امروز همه دلها و جان‌های ملت‌ها با این آرمان تسخیر شده است و ملت‌ها به سمت و سوی ندایی که امام راحل از خود به جا گذاشته است روانه می‌شوند.

احمدی نژاد در پایان تصریح کرد: خادمان ملت در دولت تا لحظه آخر خدمت گذاری به ملت ایران از راه و اندیشه‌ای که امام (ره) ترسیم کرده‌اند پیروی خواهند کرد./فارس