مسابقه طراحی آرم دانشگاه احمدی نژاد (۲)

همزمان با فرارسیدن عید سعید غدیر پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه جامع بین‌المللی ایرانیان با حضور احمدی‌نژاد رئیس این دانشگاه به طور آزمایشی راه‌اندازی شد. به گزارش لنگرنیوز ، پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه جامع بین‌المللی ایرانیان به طور آزمایشی با حضور محمود احمدی‌نژاد رئیس این دانشگاه راه‌اندازی شد، در تارنمای این پایگاه بیانیه رسمی دانشگاه جامع بین‌المللی ایرانیان […]

همزمان با فرارسیدن عید سعید غدیر پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه جامع بین‌المللی ایرانیان با حضور احمدی‌نژاد رئیس این دانشگاه به طور آزمایشی راه‌اندازی شد.

به گزارش لنگرنیوز ، پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه جامع بین‌المللی ایرانیان به طور آزمایشی با حضور محمود احمدی‌نژاد رئیس این دانشگاه راه‌اندازی شد، در تارنمای این پایگاه بیانیه رسمی دانشگاه جامع بین‌المللی ایرانیان منعکس شده است.

 

بر اساس این گزارش، همچنین محمود احمدی‌نژاد رئیس دانشگاه جامع بین‌المللی ایرانیان در یادداشتی با عنوان پیام غدیر به تشریح عظمت رویداد عید غدیر و رسالت تاریخی طلایه‌داران آن پرداخت.

 

شایان ذکر است، این پایگاه که هم اکنون با نشانی اینترنتی www.iiu.ac.ir  در دسترس است چگونگی فعالیت و اقدامات اجرایی برای راه‌اندازی دانشگاه جامع بین‌المللی ایرانیان را در معرض دید علاقمندان قرار می‌دهد.

 

با توجه به بیانیه تاسیس، فلسفه و آرمان دانشگاه جامع بین‌المللی ایرانیان طراحی آرم آن به مسابقه گذاشته می شود. به سه طرح اول که توسط هیات تخصصی داوران برگزیده می شود جایزه نفیس  و به ۱۱ نفر بعدی نیز هدیه مناسب اعطا خواهد شد.

 

طرح قابل ارائه باید در برگیرنده مفاهیم و المان‌های زیر باشد:

۱. توحید محور هستی و رمز کمال

۲. ارزش انسان بالاترین ارزشها

۳. عدالت پایه حرکت و شکوفایی انسان‌ها

۴. اندیشه ورزی قدرت خلاق انسان‌ها

۵. علم و فناوری راه روشن کمال

۶. کار مشترک رمز موفقیت انسان‌ها

۷. ماموریت بین‌المللی و جهانی دانشگاه

۸. ایران و ایرانیان

 

علاقه‌مندان می‌توانند طرح خود را حداکثر تا پایان آبان‌ماه به آدرس پست الکترونیکی info @ iiu .ac.ir  ارسال نمایند.

نکته:

حجم تصویر طرح نباید بیشتر از ۳۰۰ کیلوبایت باشد.

 

نوع تصویر قابل پذیرش JPG / PNG / GIF می‌باشد.