پروژه ساخت آسایشگاه سالمندان لنگرود پیشرفت خوبی دارد

مدیر کل بهزیستی گیلان روند پروژه ساخت آسایشگاه سالمندان لنگرود را بسیار مثبت ارزیابی کرد و گفت: تا کنون ۱۰ میلیارد ریال برای این پروژه هزینه شده است.

به گزارش لنگرخبر، محمد رضا پارسی در بازدید از پروژه ساخت آسایشگاه سالمندان لنگرود اظهار داشت: کلنگ این پروژه دیماه ۱۳۹۳ با حضور نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی و جمعی از خیرین زده شد و برآورد می‌شود که ظرف ۳ سال به بهره برداری برسد.

وی افزود: پروژه آسایشگاه سالمندان لنگرود با زیربنای ۷۰۰۰ متر مربع و متراژ ساختمان ۴۰۹۰ متر مربع در دو طبقه احداث می‌شود و سالن اجتماعات، سالن غذاخوری و مرکز درمان اورژانس سالمندان از جمله بخش‌های پیش بینی شده در آن هستند.

پارسی ظرفیت این آسایشگاه را ۱۰۰ نفر اعلام کرد و گفت: اعتبار ساخت این پروژه ۵۰ میلیارد ریال است که از بخش خصوصی و از طریق کارفرما و کمک‌های خیرین تامین می‌شود.

مدیرکل بهزیستی گیلان با بیان اینکه تا کنون ۱۰ میلیارد ریال برای ساخت این آسایشگاه هزینه شده است، خاطرنشان کرد: آسایشگاه خیریه سالمندان شهرستان لنگرود هئیت امنایی است که هیئت امنا شامل ۱۲ عضو می‌باشد و همچنین هیئت مدیره آسایشگاه سالمندان شامل ۶ نفرمی باشد که اغلب از پزشکان متخصص شهرستان هستند.