حجامی چهره جنجالی شورای شهر لنگرود، سرپرست معاونت پشتیبانی محیط زیست گیلان شد
حجامی چهره جنجالی شورای شهر لنگرود، سرپرست معاونت پشتیبانی محیط زیست گیلان شد

طی حکمی از سوی قربانعلی محمدپور مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان ،علی اصغر حجامی به عنوان سرپرست معاونت پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان معرفی شد.

به گزارش لنگرخبر، طی حکمی از سوی قربانعلی محمدپور مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان، علی اصغر حجامی به عنوان سرپرست معاونت پشتیبانی و توسعه مدیریت  اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان معرفی شد.

پیش از این اله قلی جعفری سرپرست  سابق این معاونت را بر عهده داشت.

اصغر حجامی که در چهارمین دوره شورای شهر لنگرود به عنوان یکی از اعضای شورای شهر لنگرود انتخاب شد از جمله اعضای جنجالی سه سال اخیر در جمع ۹ نفره شورای شهر لنگرود می باشد.

حجامی از منتقدین اصلی گلباغی شهردار فعلی لنگرود و برخی از اعضای شورای شهر لنگرود است که هر از چند گاهی با انتشار مصاحبه های جنجالی خودی نشان میدهد.

یکی از نکات جالب این است که جناب حجامی در سه دوره از انتخابات هیئت رئیسه هیچ مسئولیتی نداشته است و همواره بنا دارد با انتقاد های هر چند درست یا نادرست زمان هایی را سپری کند.

شاید بهتر باشد کسی که منتقد است پستی را نیز در اختیار بگیرد تا حداقل مواردی را که در شورا و شهرداری که در برخی موارد مدعی است را بتواند جلوگیری کند و یا اقدام قانونی انجام دهد.

البته به عنوان یک عضو شورا نیز میتواند انجام دهد ولی تاکنون اقدامی عملی انجام نشده است.

البته سوالی که هنوز هم بی جواب مانده است این است که چرا مغازه وی در روبروی مسجد جامع لنگرود که هم اکنون تخریب شده است، علی رغم اطلاع از اینکه مغازه را فقط میتواند تعمیر کند نه تخریب، به چه دلیلی اقدام به تخریب دو دیوار جنب خیابان کرد که بعد از واکنش ها نسبت به بی قانونی این عضو شورای شهر توسط شهروندان، بعد از مدتی طولانی توسط شهرداری و البته با اخذ مبلغ تخریب شد.

1 2 3 4 5