بهانه های غیر منطقی پدران و مادران، یکی از مشکلات جوانان در امر ازدواج است

امام جمعه بخش کومله با اشاره به سالروز ازدواج آسمانی امام علی(ع) و حضرت زهرا(س) اظهار کرد : یکی از مشکلات جوانان در امر ازدواج، بهانه های غیر منطقی پدران و مادران در ارتقاء مدرک وسن پایین است.

به گزارش لنگرخبر، حجت الاسلام سید جواد سلیمانی در خطبه های این هفته نماز جمعه کومله گفت : اراده و آزادی انسان از شرک و هوس یکی از منازل دریافت نعمت های اللهی است که انسان را متوجه صاحب نعمت میکند.

امام جمعه بخش کومله با اشاره به سالروز ازدواج آسمانی امام علی(ع) و حضرت زهرا(س) اظهار کرد : یکی از مشکلات جوانان در امر ازدواج، بهانه های غیر منطقی پدران و مادران در ارتقاء مدرک وسن پایین است.
وی با بیان اینکه موقوفات در امر ازدواج جوانان میتواند اثر بخش باشد، تاکید کرد : مهریه های سنگین، جهزیه های کمر شک ، تجملات زیاد و استفاده از هتل ها وسالن های پر خرج، مسیر صعب العبوری برای ازدواج فراهم کرده است.
حجت الاسلام سلیمانی با اشاره به سخنان مهم امام خامنه ای در ۱۸شهریورجاری، دولت را به حمایت از روحیه انقلابی جوانان فراخواند و تاکید کرد : قدر ظرفیت موجود در کشور را بدانید و به بهبود شاخص های کلان اقتصادی، اشتغال، کاهش تورم و رفاه عمومی همت بگمارید.
امام جمعه بخش کومله حمله زمینی ائتلاف عربی به خاک یمن را جنون آمیز و پایان کار عربستان در وادی دشمن شکن مردم مظلوم یمن دانست.

 

1 2 3 4 5 6 7 8