لاهیجان، قهرمان والیبال کاپ محلات لنگرود شد + تصویر

از سری مسابقات والیبال کاپ محلات لنگرود که در روستای لوکلایه برگزار شد تیم امیرآباد لاهیجان با شکست تیم لوکلایه به مقام قهرمانی دست یافت.

به گزارش لنگرخبر، از سری مسابقات والیبال کاپ محلات لنگرود که در روستای لوکلایه برگزار شد تیم امیرآباد لاهیجان با شکست تیم لوکلایه به مقام قهرمانی دست یافت.

تیم جوان امیر آباد لاهیجان در پایان ۵ ست توانست با نتیجه ۳ بر دو تیم با تجربه لوکلایه را شکست دهد و در خانه حریف جام را از آن خود کند.

تیم های آنسرمحله و شهدای بارکوسرا به ترتیب سوم و چهارم شدند.

این مسابقات که چهارمین دوره والیبال کاپ محلات لنگرود است از ۶ شهریور جاری و با حضور ۱۵ تیم به مدت ۱۴ روز برگزار شد.

مبلغ های نقدی ۱ میلیون و پانصد هزار تومان به تیم اول، ۱ میلیون تومان به تیم دوم و ۷۰۰ هزار تومان به تیم سوم اهدا شد و به هر کدام از تیم ها ۷ عدد بن کارت پاراگرایدر توسط شرکت زیستاپ مجری امور پسماند شهرستان لنگرود اهدا شد.

لازم به ذکر است مسئولین برگزاری این مسابقات در اقدامی خیرخواهانه مبلغ نقدی و غیر نقدی از برخی از مسئولین شهرستان، افراد خیر و تماشاگران مسابقات جهت ساخت یک واحد مسکونی برای یکی از ساکنین روستای لوکلایه که فاقد مسکن و مشکلات مالی داشت را جمع آوری کردند و علاقه مندان برای شرکت در این اقدام خداپسندانه میتوانند جهت هماهنگی با شماره ۰۹۱۱۱۴۰۲۹۸۴(صبوحی) تماس بگیرند.

تیم امیرآباد

_MG_0475

تیم لوکلایه

_MG_0470