تهران در مصرف کالاهای قاچاق در کشور رکورد دار است (۲)
تهران در مصرف کالاهای قاچاق در کشور رکورد دار است (۲)

سردار فتح الله زمانیان رییس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیروی انتظامی اعلام کرد تهران رکوردار مصرف کالاهای قاچاق در کشور است. سردار فتح الله زمانیان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: استان های آذربایجان غربی، کردستان، هرمزگان، بوشهر و شهر زاهدان مبادی اصلی کالاهای قاچاق هستند که […]

سردار فتح الله زمانیان رییس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیروی انتظامی اعلام کرد تهران رکوردار مصرف کالاهای قاچاق در کشور است.

سردار فتح الله زمانیان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: استان های آذربایجان غربی، کردستان، هرمزگان، بوشهر و شهر زاهدان مبادی اصلی کالاهای قاچاق هستند که بیشترین این کالاها در تهران به مصرف می رسد.
وی اظهار داشت : کالاهای قاچاق شامل لوازم آرایشی و بهداشتی ، البسه ، سیگار ، داروهای نیروزا، تقویتی، سقط جنین، توهم زا و بیمارهای خاص هستند که ورود آنها مبنای قانونی و استاندارد ندارد.
زمانیان تصریح کرد ماموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز از ابتدای فروردین تا پایان تیرماه امسال موفق به دستگیری بیش از ۳۱ هزار نفر و تشکیل بیش از ۲۸ هزار و ۱۲۰ پرونده در این زمینه شدند.
به گفته وی، بیش از ۵۳۲ مورد از این پرونده ها ارزش بالای یک میلیارد ریال داشته اند.