شاگردان کواچ باز هم باختند؛ این بار به ایتالیا
شاگردان کواچ باز هم باختند؛ این بار به ایتالیا

تیم ملی والیبال کشورمان در ادامه روند نزولی خود مقابل ایتالیا تن به شکست داد.

به گزارش لنگرخبر، تیم ملی والیبال کشورمان در نخستین بازی مرحله دوم مسابقات جام جهانی ۲۰۱۵ ژاپن که در اوزاکا برگزار می‌شود از ساعت ۱۰:۴۰ امروز (چهارشنبه) به مصاف تیم ملی ایتالیا رفت و با نتیجه ۳ بر صفر شکست خورد.

شاگردان کواچ که در ست اول مغلوب قدرت ایتالیا شده بودند نتیجه را در این ست ۲۵ بر ۱۹ واگذار کردند. تیم ملی ایران در این ست در مقابل ۱۸ امتیاز ایتالیا از حمله تنها ۱۱ امتیاز کسب کرد. این در حالی بود که بازیکنان ایتالیا پر اشتباه‌تر از ایران ظاهر شدند.

شاگردان اسلوبودان کواچ در ابتدای ست دوم توانستند نمایش بهتری داشته باشند و موتور ایران با اضافه شدن مهدی مهدوی و فرهاد قائمی راه افتاد. با این حال حملات تیم ملی کشورمان کمتر از ایتالیا بود، در اواخر این ست ایتالیا اختیار کار را در دست گرفت و ست دوم در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به سود ایتالیا به پایان رسید.

در ست سوم یازیکنان ایران شروع بهتری داشتند و از حریف پیش بودند اما طبق معمول در امتیازات حساس با خاطر اشتباهات مکرر و حملات نه چندان موثر باز هم از حریف عقب افتادند. حتی حضور مجدد سعید معروف بعد از یک ست نیمکت نشینی و بازی کردن شهرام محمودی نیز برای کواچ سودی نداشت. این ست با نتیجه ۲۵ بر۲۱ به سود ایتالیا تمام شد تا شاگردان کواچ چهارمین شکست خود را در ششمین مسابقه خود تجربه کنند.

تیم ایران در بازی بعدی خود از ساعت ۷:۴۰ فردا پنجشنبه به مصاف آمریکا می‌رود.