توضیحات سخنگوی شورای شهر لنگرود در خصوص احداث کارخانه کمپوست در شبکه یک + فیلم

با هماهنگی هایی که سردبیر لنگرخبر با برنامه سرزمین ما شبکه یک سیما انجام شد مصاحبه تصویری رقیه سروری سخنگوی شورای شهر لنگرود در خصوص نتیجه و پیگیری های تیم مدیریت شهری در خصوص موضوع پسماند شهرستان در این برنامه پخش شد که میتوانید در زیر مشاهده کنید.

به گزارش لنگرخبر، با توجه به مشکلات زیست محیطی در شهرستان لنگرود و جمع آوری زباله های شهرستان و معضل پسماندی که در شهرستان و حتی در استان وجود دارد تیم مدیریت شهری شهرستان لنگرود در طی برگزاری جلساتی تصمیم بر احداث کارخانه کمپوست در شهرستان لنگرود را دارند.

در این خصوص با هماهنگی هایی که سردبیر لنگرخبر با برنامه سرزمین ما شبکه یک سیما انجام شد مصاحبه تصویری رقیه سروری سخنگوی شورای شهر لنگرود در خصوص نتیجه و پیگیری های تیم مدیریت شهری در خصوص موضوع پسماند شهرستان در این برنامه پخش شد که میتوانید در زیر مشاهده کنید.

این مصاحبه جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴ پخش شد.

پیش از این گزارش هایی در خصوص موضوعات پسماند و زباله های دپو شده در تالاب کیاکلایه، برداشت شن از شلمانرود و … در برنامه سرزمین ما پخش شده بود.

شهروندان محترم نیز میتوانند فیلم ها و نظرات خود را در خصوص موار محیط زیستی شهرستان به ادرس ایمیل langarnews.ir@gmail.com ارسال کنند تا علاوه بر انتشار در لنگرخبر، بتوانیم در برنامه سرزمین ما نیز منتشر کنیم.