بزرگ‌ترین اقدام کشور برای جلوگیری از نفوذ دشمن، اعزام کاروان‌های راهیان نور است

عبدالله پور افزود: بزرگ‌ترین اقدام کشور برای جلوگیری از نفوذ دشمن، اعزام کاروان‌های راهیان نور است که جوانان و دانش آموزان می‌توانند با روحیه استکبارستیزی، ولایت پذیری و تقوا شهدا بیشتر آشنا شوند.

به گزارش لنگرخبر،سردار محمد عبدالله پور  پیش از ظهر امروز در همایش تجلیل از عوامل اجرایی راهیان نور دانش آموزی استان گیلان در سالن اجتماعات دانشکده پرستاری شهرستان لنگرود با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر نفوذ دشمنان اظهار داشت: نفوذهای امنیتی توسط نیروهای نظامی کنترل و دفع می‌شود ولی دشمن نفوذ خود را در بحث فرهنگی برنامه‌ریزی می‌کند.

وی افزود: بزرگ‌ترین اقدام کشور برای جلوگیری از نفوذ دشمن، اعزام کاروان‌های راهیان نور است که جوانان و دانش آموزان می‌توانند با روحیه استکبارستیزی، ولایت پذیری و تقوا شهدا بیشتر آشنا شوند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه از تعداد ۳۷ هزار نفر اعزام کاروان‌های راهیان نور از گیلان، حدود ۲۰ هزار نفر را دانش آموزان تشکیل دادند، اظهار کرد: از بین ۳۲ استان کشور، گیلان رتبه ۵ کشوری را به خود اختصاص داده است.

عبدالله پور تصریح کرد: فهم مشترک بین متولیان اعزام راهیان نور، تعامل بین اعضا و احساس نیاز فرهنگی اولیا دانش‌آموزان باعث موفقیت مجموعه گیلان شد که با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و آموزش و پرورش، مشارکت ۹۰ درصدی اولیاء دانش آموزان باعث شد تا در تأمین هزینه اعزام‌ها مشکلی نداشته باشیم.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه، اعزام کاروان‌های راهیان نور از جمله مواردی است که کار سیاسی و جناحی جایی ندارد، اظهار کرد: ۸۵ درصد از ساخت اردوگاه گیلان در خوزستان پیشرفت کاری داشته است و ۱۰ مهر امسال اعزام راهیان نور آغاز می‌شود.