تقاضای مکرر استکبار برای مذاکره با ایران، عدم تاثیر تحریم ها بر روی مردم کشور است/۳۵میلیون بسیجی ساماندهی شدند

طلائی نیک با بیان اینکه دشمنی استکبار با ایران بیش از دیگر کشور های منطقه است، افزود : به دلیل روحیه بسیجی و پیروی از ولایت فقیه توسط مردم و حفظ روحیه خودباوری و اتکا به نیروی درون کشور دشمن جرا نگاه چپ به کشور را ندارد و تقاضای مکرر استکبار برای مذاکره با ایران، عدم تاثیر تحریم ها بر روی مردم کشور است.

به گزارش لنگرخبر، سردار رضا طلایی‌نیک در مراسم یادواره ۶۲۲ شهید شهرستان لنگرود که در مسجد جامع برگزار شد، گفت : شهدا با لبیک به فرمان امام خمینی با استکبار آن روز مبارزه و دست آنان را از مرزهای کشور کوتاه کردند و آسایش را برای امروز کشور به ارمغان آوردند.

وی با بیان اینکه شهیدان همانند اسماعیل برای پایداری و استقامت انقلاب اسلامی جان خود را فدا کردند، اظهار کرد : حضور مردم در یادواره های شهدا لبیک به فرمان ولایت فقیه و ادامه دادن راه سرخ شهیدان است.
معاون حقوقی و امور مجلس وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح افزود : عزت و سربلندی کشور امروز برخاسته از استقامت رزمندگان اسلام است که با خون شهیدانی همچون سردار شهید املاکی، کشور ایران از گزند بیگانگان بیمه شد.
سردار رضا طلایی‌نیک با اشاره به عوامل پیروزی ایران در جنگ تحمیلی، اضافه کرد : نخستین عامل پیروزی ایران در جنگ تحمیلی وجود رهبری آگاه و در مرحله بعد تبعیت محض مردم از امام راحل بود.
1
معاون حقوقی وزیر دفاع افزود : یکی از اهداف امام خمینی کبیر تشکیل ارتش ۲۰ میلیونی بود که هم اکنون ۳۵ میلیون بسیجی در قالب گروه ها و گردان ها سازماندهی و آموزش می بینند که این همان سرمایه‌گذاری نیروی انسانی مورد نظر امام خمینی کبیر(ره) است.
وی با بیان اینکه همدلی و همزبانی در رزمندگان در قالب گروه های سازمان یافته بسیج، سومین عامل پیروزی ایران بود، اضافه کرد : امروز نیز این الگوی ایران توسط لبنان و سوریه در حال انجام است.
سردار طلائی نیک گفت : صهیونیست ها، استکبار و گروه های تکفیری سه ضلعی هستند که جوانان منطقه با پیروی از ولایت فقیه در حال مقاومت و پایداری جهت بیرون راندن و نابودی آنان هستند.
طلائی نیک با بیان اینکه ایران قدرت اول منطقه است، تصریح کرد : قدرت ایران بر اثر پیروی از ولایت فقیه، استقلال و اتکا به نیروهای داخلی به قدرت نظامی و سیاسی دست یافته است که همین امر باعث شده تا دشمن جرأت مقابله با ایران را به فکر نپروراند.
معاون حقوقی وزیر دفاع افزود : به دلیل تولید خودباوری و مقاومت‌پروری در فرهنگ دفاعی کشور در هر چند ماه، دستاوردها و تجهیزات پیشرفته نظامی ایران به نمایش گذاشته می شود و کشورهای منطقه نیز، ایران اسلامی را قوی‌ترین قدرت دفاعی منطقه قلمداد می کنند.
وی با بیان اینکه ایران امروز به خودکفایی در ساخت تجهیزات نظامی رسیده است، اضافه کرد : موشک‌های شهاب و دیگر تجهیزات زمینی، دریایی، هوایی و انواع شناورها به دست متخصصان بومی ساخته و آماده می‌شود.
سردار طلائی نیک با بیان اینکه بودجه نظامی امریکا ۸۰۰ میلیارد دلار در هر سال است، ادامه داد : نصف بودجه نظامی دنیا متعلق به امریکا است و بودجه نظامی کشور ایران ۱۱ میلیارد در سال می باشد.
معاون حقوقی و امور مجلس وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح افزود : مقاومت، مدیریت جهادی، اقتصاد مقاومتی، اتحاد و وحدت پنج راهبرد مهم و مورد نیاز برای مقابله با استکبار است که دولت بالید زمینه لازم برای تحقق اقتصاد مقاومتی را برای مردم فراهم سازد.
وی با بیان اینکه دشمنی استکبار با ایران بیش از دیگر کشور های منطقه است، افزود : به دلیل روحیه بسیجی و پیروی از ولایت فقیه توسط مردم و حفظ روحیه خودباوری و اتکا به نیروی درون کشور دشمن جرا نگاه چپ به کشور را ندارد و تقاضای مکرر استکبار برای مذاکره با ایران، عدم تاثیر تحریم ها بر روی مردم کشور است.