زمین اهدایی شورای شهر چاف و چمخاله به اداره گاز پس گرفته می‌شود

رئیس شورای اسلامی شهر چاف و چمخاله با بیان اینکه مسئولان اداره گاز لنگرود تمایلی برای احداث اداره در زمین اهدایی این شورا را ندارند، گفت: اگر طی یک ماه تکلیف زمین مورد نظر مشخص نشود، زمین از اداره گاز لنگرود پس گرفته می‌شود.

به گزارش لنگرخبر، مهران مهراب‌پور در گفت‌وگو با فارس با ابراز گلایه از رئیس اداره گاز این شهرستان اظهار کرد: سال‌هاست از طرف شورای اسلامی شهر چاف و چمخاله زمین ۴۰۰ متری به اداره گاز برای احداث ساختمان این اداره واگذار شده اما تا کنون هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

وی ادامه داد: در چند سال اخیر نامه‌نگاری‌های متعددی با رئیس اداره گاز لنگرود مبنی بر مشخص کردن این زمین شده اما هر بار با بهانه‌ای موضوع مذکور به تعویق افتاده است.

رئیس شورای اسلامی شهر چاف و چمخاله با بیان اینکه اکنون اداره گاز لنگرود ساختمان قدیمی اداره پست را اجاره کرده است، تصریح کرد: مسئولان اداره گاز قصد احداث ساختمان اداری برای شهر لنگرود در زمین اهدایی شورای چاف و چمخاله را ندارند.

این مسئول احداث مجتمع فرهنگی و رفاهی توسط اداره گاز لنگرود را غیر قانونی دانست و یادآور شد: اگر در فرصت یک‌ماهه تکلیف این زمین ۴۰۰ متری توسط اداره گاز مشخص نشود ناچاراً زمین مورد نظر پس گرفته می‌شود.

مهراب‌پور متذکر شد: احداث برق اداره‌های مهم در شهر لنگرود از مهم‌ترین خواسته‌های شهروندان است و زمینی که از طرف شورای اسلامی به اداره‌های مربوطه واگذار می‌شود باید در چارچوب مصوبات شورا و نیاز شهروندان باشد.