جهان اسلام به فکر اداره جمعی و شورایی حرمین شریفین باشد

سلیمانی با تاکید بر اینکه جهان اسلام به فکر اداره جمعی و شورایی حرمین شریفین باشد، افزود : مجلس در برابر اجرای قانون عفاف وحجاب منفعلانه برخورد نکند و برای مبارزه با بد حجابی هم فرهنگ سازی وهم قدرت اجرایی لازم است.

به گزارش لنگرخبر، اما جمعه کومله در خطبه های این هفته نماز جمعه کومله با ابراز تسلیت و همدردی با خانواده جانباختگان حادثه تاسف بار منا، به مدیریت ضعیف متولیان حج در عربستان اشاره کرد و گفت : کسانی که قوانین بشری وکرامت انسانی برای آنهامثل تار عنکبوت است شایسته مدیریت وساماندهی حجاج در مکه معظمه نیستند.

حجت الاسلام سید جواد سلیمانی با بیان اینکه دولت سعودی باید پاسخگوی این فاجعه خونبار باید باشد، اظهار کرد : تا زمانی که عربستان متولی امورات حج هستند جهان اسلام با یتیمی و غربت خود خواهد گرفت.

وی با تاکید بر اینکه جهان اسلام به فکر اداره جمعی و شورایی حرمین شریفین باشد، افزود : مجلس در برابر اجرای قانون عفاف وحجاب منفعلانه برخورد نکند و برای مبارزه با بد حجابی هم فرهنگ سازی وهم قدرت اجرایی لازم است.
امام جمعه گومله تصریح کرد : وارادات بی رویه برنج خیانت به کشاورزان زحمتکش است و لازم است در راستای اهداف مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخلی دولت اولویت خود را تمرکز بر خرید برنج بومی کند.
حجت الاسلام سلیمانی گفت : رمز پیروزی رزمندگان ذوب در ولایت و انسجام اجتماعی آنان در دفاع وصیانت از مرزها وعقیده ها بود.
وی با اشاره به بزرگداشت روز غدیر، غدیر را شناسنامه شیعه معرفی و همگان را به تجدید میثاق برادری و شور وشادی در این روز فراخواند.