استیضاح شهردار همراه با تشییع پیکر شهدای منا نباشد/یکی از اعضای شورای شهر : من را حلال کنید!!!

سید رضا جواد پور افزود : استیضاح همراه با تشییع پیکر شهدای منا نباشد.

به گزارش لنگرخبر، بعد از انتخاب رحیم شیخ طاهر به عنوان رئیس شورای شهر لنگرود در سومین سال، پروژه طرح سوال از شهردار لنگرود و استیضاح کلید خورد.

در این بین حق قانونی شورا است که با توجه به اینکه نماینده مردم هستند براساس منفعت شهری اقدامات خود را انجام دهند، ولی در این بین در برخی از اعضای شورای شهر عدم توجه به مردم و تبعیت از برخی افراد به گوش میرسد.

 

به عنوان مثال شنیده شده یکی از اعضای شورای شهر در واکنش به استیضاح شهردار به اعضای برخی از اعضای مخالف استیضاح گفته است که من را حلال کنید!!!

یکی از معنا های این حرف این است که با خرد جمعی استیضاح شهردار کلید نخورده است، البته ضعف شهردار در برخی موارد قابل انکار نیست ولی نگاه منفعت طلبانه برخی افراد که به عنوان نماینده مردم هستند جای سوال است!؟

در این خصوص امام جمعه لنگرود در نشست با مسئولان شهرستان لنگرود که در هفته پیش انجام شد در واکنش به استیضاح شهردار لنگرود خطاب به شورای شهر گفت :به خطر بازی های سیاسی و سلیقه های شخصی افراد عزل و نصب نشوند.

حجت الاسلام مهدی صدیق با بیان اینکه  در حفظ آبروی اشخاص باید اهتمام جدی داشته باشیم، تصریح کرد: سیاسی کاری  در عزل و نصب ها خیانت است.

فرماندار شهرستان لنگرود در گفت و گو با خبرنگار لنگرخبر در واکنش به این موضوع گفت : معمولا در حوزه شورا ورود نمی کنیم و تشخیص کارها بر عهده اعضای شورای شهر است.

سید رضا جواد پور افزود : استیضاح همراه با تشییع پیکر شهدای منا نباشد.

دو سال از عمر دور چهارم شورای شهر گذشت ولی تاکنون جز مشاهده برخی موارد و اختلافات و چند دستگی، شاهد رشد در شهر نبودیم.

ولی خوب است برخی از اعضای شورا حق الناس و جوابگویی فردا را نیز در نظر خود نقش ببندند.

قرار است جلسه ای امروز در شورا برگزار شود و نامه استیضاح شهردار به افشین گلباغی ارسال شود.