صدای انفجاری در خیابان شقایق لاهیجان اهالی را به شدت نگران کرد!+توضیحات

فرمانده انتظامی لاهیجان در ارتباط با حادثه در خیابان شقایق گفت: صدای انفجار از جایگاه پرکردن کپسول بود که خوشبختانه به هیچکس آسیبی وارد نشد.

به گزارش لنگرخبر به نقل از لاهیجان، ساعت ۲۱و۴۰ دقیقه دیشب بود که صدای مهیبی در منطقه شقایق و حوالی دانشگاه آزاد شنیده شد و طولی نکشید تا مردم منطقه و برخی از شهروندان برای اطلاع از چگونگی حادثه به دنبال منبع این خبر گشتند. جایگاه پرکردن کپسول گاز در خیابان شقایق منبع این صدای شدید بود.

شاهدان حاضر در محل حادثه ترکیدن کپسول اکسیژن را دلیل و منبع این صدای مهیب دانستند.عده ای هم معتقد بودند که کپسولی در این مرکز ترکیده است.

سرهنگ قاسمی دقایقی قبل در گفتگو با خبرنگار «لاهیجان»، با بیان اینکه بلافاصله پس از شنیدن صدای انفجار گروهی از نیروهای گشت شبانه به محل اعزام شدند افزود: صدای انفجار از جایگاه پرکردن کپسول گاز بود، که خوشبختانه مشخص شد به هیچکس آسیبی وارد نشده است.

وی با بیان اینکه ازدهام و حضور شهروندان در منطقه به علت اطلاع یافتن از چگونگی حادثه بود افزود: بلافاصله پس از انفجار فرماندار و شهردار در محل حادثه حضور یافتند.

فرمانده انتظامی لاهیجان با بیان اینکه این مرکز تا اطلاع ثانوی پلمپ شده افزود: شهروندان ساکن منطقه خواستار انتقال این مرکز به خارج از محدوده شهری بودند.

اسماعیل پور مدیر جایگاه پرکردن کپسول نیز در گفتگویی کوتاه باخبرنگار «لاهیجان»، گفت:خوشبختانه حادثه و اتفاق خاصی روی نداده و صدایی که در منطقه شنیده شد به علت ترکیدن شلنگ گاز بود.

وی با بیان اینکه ایستگاه جدید پرکردن کپسول گاز در خارج از شهر تعبیه شده و در حال ساخت است افزود: انتقال این ایستگاه به خارج از شهر نیازمند حمایت های مادی مسئولین است تا بتوانیم این انتقال را به درستی و سرعت انجام دهیم.

در حال حاضر و زمان انتشار این خبر(۰۰:۰۵) شهروندان محل حادثه را ترک کرده اند و هیچ شهروندی در این مکان حضور ندارد.

جایگاه گاز اسماعیل پور (۷)جایگاه گاز اسماعیل پور (۸)جایگاه گاز اسماعیل پور (۹)جایگاه گاز اسماعیل پور (۲)جایگاه گاز اسماعیل پور (۳)جایگاه گاز اسماعیل پور (۴)جایگاه گاز اسماعیل پور (۵)جایگاه گاز اسماعیل پور (۱) جایگاه گاز اسماعیل پور (۶)