چقدر به امثال سردار شهید همدانی مدیونیم
چقدر به امثال سردار شهید همدانی مدیونیم

دبیرکل حزب ندای ایرانیان در پی شهادت سردار همدانی ضمن صدور پیام تسلیت اعلام کرد: سردار شهید همدانی در دفاع پیشگیرانه از دین و ایران عزیز یک لحظه تردید نکرد و و امروز در هنگامه ظهور و توحش داعشیان ضد دین چقدر ما به او و گمنامان مثل او مدیونیم.

به گزارش لنگرخبر، مجید فراهانی دبیرکل حزب ندای ایرانیان در پی شهادت سردار حسین همدانی پیام تسلیت صادر کرد. متن این پیام بدین شرح است:

فرمانده شجاع و مخلص دوران دفاع مقدس آسمانی شد.

روزگاری که بعثی‌های خبیث به سرزمینمان حمله کردند، او و هزاران داوطلب گمنام سینه سپر کردند تا ناموس و شرف و هویت و دین و سرزمینمان از گزند حرامیان محفوظ بماند و ما با آرامش و امنیتی که از رهگذر ایثار و جانفشانی رزمندگان دفاع مقدس همچون شهید همدانی برایمان فراهم شد، به درس و دانشگاه و کار و زندگی‌مان رسیدیم.

و امروز در هنگامه ظهور و توحش داعشیان ضد دین چقدر ما به او و گمنامان مثل او مدیونیم.

وقتی شنید حرامیان داعشی وتکفیری بجان مردم بی پناه سوریه و کشورهای منطقه افتاده‌اند و به خیال خام خود در مراحل بعد نقشه حمله سراسری به سرزمین‌مان را کشیده اند، در دفاع پیشگیرانه از دین و ایران عزیز یک لحظه تردید نکرد و امروز وقتی خبر شهادتش منتشر شد، اگرچه قلب میلیون‌ها ایرانی و مسلمان داغدارش شد، ولی خود به آرزوی دیرینه‌اش رسید و سرانجام به یاران شهیدش همت، باکری، چمران، خرازی، زین الدین و…پیوست.

به نمایندگی از حزب ندای ایرانیان شهادت این فرزند راستین اسلام و ایران را به ملت عزیز تسلیت و از درگاه خداوند متعال برای این شهید سرفراز علو درجات آرزومندم.

مجید فراهانی

دبیرکل حزب ندای ایرانیان