دلیل حضور معاون فرماندار آستانه‌اشرفیه در شب بارندگی شدید در لنگرود بود!؟+تصاویر

باتوجه به نوع تدبیر مسئولین شهرستان آستانه‌اشرفیه در انتخاب افراد مختلف برای تصدی یا تغییر پست‌های مدیریتی مختلف پیش‌بینی اتفاقاتی از این دست همیشه در انتظار مردم شهرستان است.

به گزارش لنگرخبر به نقل از آستان‌خبر، باراندگی شامگاه پجشنبه در آستانه‌اشرفیه و آب‌گرفتگی متعاقب آن مشکلات فراوانی را برای شهروندان این شهرستان به وجود آورد که همین امر موجب حضور میدانی شهردار و مسئولین آستانه‌اشرفیه در نقاط آب‌گرفته شهر برای رفع مشکل شد.

غفلت مسئولان شهری در عدم بازگشایی درب خروجی‌های کانال‌های جمع‌آوری آب‌های سطحی باوجود پیش‌بینی باران شدید توسط هواشناسی ازیک‌طرف و حضور معاون فرماندار آستانه‌اشرفیه از طرف دیگر می‌تواند موجب ناراحتی به‌حق مردم شهرستان شود.

photo_2015-10-10_13-35-49 photo_2015-10-10_13-35-09 photo_2015-10-10_13-35-44

حضور معاون فرماندار آستانه‌اشرفیه در شهرستان لنگرود و در کنار یکی از اعضای شورای شهر لنگرود درست زمانی که آستانه‌اشرفیه با مشکل آب‌گرفتگی دست‌وپنجه نرم می‌کرد آن‌هم با توجه به اینکه هنوز وی در آستانه‌اشرفیه به‌عنوان معاون فرماندار مشغول به خدمت است چه مفهومی می‌تواند داشته باشد.

با توجه به خالی بودن درازمدت صندلی معاونت فرمانداری آستانه‌اشرفیه پیش از حضور رضا کحالی به سمت معاونت فرمانداری این شهرستان و احتمال حضور وی در شهر لنگرود به‌عنوان شهردار، بهتر نبود که مسئولین محترم با دقت بیشتری در انتخاب گزینه مدنظرشان برای تصدی معاونت فرمانداری به اجماع مشترکی می‌رسیدند تا طبق معمول مردم شهرستان در کشمکش‌های مسئولین این شهر قربانی تصمیمات آن‌ها نشوند.

شاید حضور معاون فرمانداری آستانه‌اشرفیه دردی از آب‌گرفتگی آن شب بارانی در این شهر دوا نمی‌کرد ولی بنا بر اولویت هم که باشد وی باید در شهری حضورداشته باشد که از خدمت برای مردم آن شهر ارتزاق می‌کند نه شهری که در آینده مرتزق می‌شود.

امیدواریم که در آینده پس خالی شدن مجدد پست معاونت فرمانداری آستانه‌اشرفیه مسئولین شهر به اجماع زماندرای برسند زمان پر بودن صندلی معاونت به زمان خالی بودن آن بچربد.

گفتنی است جلسه مدیرت بحران در آستانه‌اشرفیه در تاریخ ۱۴ مهر در حالی در آستانه‌اشرفیه و به ریاست معاون فرماندار در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد که این ستاد آمادگی خود را برای مقابله با بحران‌های احتمالی اعلام کرده بود.

به گزارش آستان‌خبر علی‌رغم اعلام رضا کحالی به‌عنوان شهردار لنگرود توسط شورای اسلامی این شهر وی اعلام کرده بود که هنوز ابلاغی دریافت نکرده است.