سوالات شورای شهر از شهردار و جواب هایی که گلباغی داد + مدرک

در استیضاح شدن یا نشدن افشین گلباغی برخی موافق و برخی مخالف بودند که البته این بسیار طبیعی است، ولی تعدادی از افراد در فضای مجازی با انتشار جوابیه شهردار لنگرود به سوالات شورای شهر، اقدام شورا را سیاسی و جواب های شهردار را قاطع نام بردند.

کد خبر : 37253
تاریخ انتشار : دوشنبه 20 مهر 1394 - 8:00

به گزارش لنگرخبر، در جلسه فوق العادی که شورای شهر لنگرود در ۹ تیر ماه جاری برگزار کرد طرح سوال از شهردار لنگرود کلید خورد و چند روز یعد یعنی ۱۳ تیر ماه استیضاح شهردار لنگرود به امضا ۶ نفر از اعضای شورای شهر لنگرود رسید.

در استیضاح شدن یا نشدن افشین گلباغی برخی موافق و برخی مخالف بودند که البته این بسیار طبیعی است، ولی تعدادی از افراد در فضای مجازی با انتشار جوابیه شهردار لنگرود به سوالات شورای شهر، اقدام شورا را سیاسی و جواب های شهردار را قاطع نام بردند.

برای تنویر افکار عمومی و اطلاع شهروندان از سوال های شورا و جواب های افشین گلباغی متن ها را در زیر همین خبر منتشر کرده ایم.

سوالات اعضای شورای شهر از شهردار لنگرود :  

ریاست محترم شورای اسلامی شهر لنگرود

احتراماً، باستحضار می رساند به استناد ماده ۷۳ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شورای اسلامی کشور درخصوص عملکرد شهردار محترم نسبت به مواردی که در ذیل ذکر می گردد اعتراض و سؤال داشته که امیدواریم براساس قانون پیگیریهای لازم صورت پذیرد.

علی رغم تذکرات شفاهی و کتبی متعدد نظیر نامه های شماره ۴۳۴-۲۶/۳/۹۴، ۴۰۰-۳۱/۳/۹۴، ۳۲۰-۴/۳/۹۴ و

۱-اقدام مناسبی جهت ساماندهی بازار هفتگی و جمع آوری سد معبر بویژه در خیابانهای اصلی ورودی و خروجی شهر صورت نگرفته است.

۲-علی رغم وجود ایراد و اشکالات متعدد در پروژه پارک حاشیه جاده چمخاله و تقاضاها و مصوبات عدیده شورا مبنی بر اصلاح طرح در ادامه متأسفانه همچنان اصرار زیادی به ادامه طرح با همین کیفیت موجود وجود دارد.

۳-اجرای میدان انقلاب علی رغم گذشت مدت زمان طولانی و صرف هزینه ی بسیار با طرح مصوب آن بسیار متفاوت بوده و دلیل قانع کننده ای جهت اجرای میدان با کیفیت فعلی وجود ندارد.

۴-علی رغم تأکید شورا مبنی بر پیگیری قانونی امورات مربوط به آتش سوزی بیل مکانیکی متعلق به شهرداری در منطقه آلمان لنگه، هنوز گزارشی از اقدامات صورت گرفته به شورا واصل نگردیده است.

۵-باتوجه به نامه شماره۲۴۶۲-۳۰/۱۰/۹۳ به شهردار محترم اعلام گردید که برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت خود را به شورا ارائه نماید که تاکنون پاسخ آن به شورا واصل نشده است.

۶-باتوجه به مصوبات و نامه های مکرر درخصوص احداث موزه و اقدام لازم جهت تملک ملک
منجم باشی اقدام خاصی صورت نگرفته است.

۷-علی رغم تذکرات گوناگون بسیاری از مصوبات شورا و بویژه مصوبات جلسات عمومی در مساجد منتج به نتیجه نگردیده و اقدام خاصی از سوی شهرداری صورت نپذیرفته است.

۸-علی رغم تأکیدات شورا مبنی بر اخذ مجوز جهت اختصاص نیرو به سایر ارگانها، تعدادی از نیروهای شهرداری بدون هماهنگی در حالیکه خود شهرداری با کمبود نیرو مواجه است در اختیار سایر ارگانها قرار گرفته است.

۹-باتوجه به مکاتبات گوناگون درخصوص استفاده بهینه و یا تبدیل وضعیت کشتارگاه به سالن ورزشی، متأسفانه اقدام مناسبی در این خصوص انجام نشده است.

۱۰-باتوجه به تذکرات گوناگون اقدام مناسبی در مورد خودداری از جذب نیروهای غیرضروری و حتی ساماندهی نیروهای موجود صورت نگرفته است بعلاوه نیروهایی که تحت عنوان رفتگر در چند ماهه اخیر جذب شده اند در پست هایی نظیر نگهبانی، سدمعبر، راننده و… مشغول بکار شده اند.

۱۱-هنوز اقدام مناسبی درخصوص نحوه اداره CNG لنگرود و انجام مراحل مزایده عمومی جهت انتخاب شرکت اداره کننده دارای صلاحیت صورت نگرفته است.

۱۲-بسیاری از پروژه ها و طرح های پیشنهادی و مصوب شهرداری و شورا پس از تصویب و شروع پروژه از روند بسیار کندی برخوردار بوده و علی رغم تأکیدات فراوان کیفیت و سرعت اجرای آن مطلوب نمی باشد (نظیر ساماندهی پارک آزادی، ساماندهی شهربازی و نحوه اداره آن، بهسازی فضای پارک کودک در پارک فجر و سایر پارک های محله ای، ساماندهی تفکیک زباله از مبدأ و پروژه احداث رینگ استخر شماره ۴ ، عدم اجرای مصوبات مربوط به خرید یا ساخت فضای ورزشی بر اساس بودجه ورزشی شهرداری و…

۱۳-شفاف سازی های لازم درخصوص پرونده تفکیکی طواف زاده، بهاری و… صورت نگرفته است.

 

جواب افشین گلباغی به سوالات طرح شده توسط شورا شهر لنگرود

وَعَسَى أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَاللّهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ

شاید چیزی را، ناخوش بدارید و در آن خیر شما باشد و شاید چیزی را دوست داشته باشید و برایتان ناپسند افتد خدا می داند و شما نمی دانید

ریاست محترم شورای اسلامی شهر لنگرود

سلامٌ علیکم

احتراماً ، در پاسخ به نامه شماره ۱۱۳۰/ م مورخه ۳۱/۶/۹۴ موضوع پاسخگویی به سئوالات مربوطه ، مراتب جهت روشن شدن ابهامات به شرح ذیل تقدیم می گردد:

۱- در مورخ ۴/۴/۹۴ ، جلسه ای با حضور حاضرین برگزار گردید ، سیاستهای کلی و تصمیمات اجرایی در خصوص ساماندهی معابر عمومی اتخاذ گردید که صورتجلسه پیوستی (ضمیمه شماره ۱) حکایت از صرف اقدامات اجرایی شهرداری نداشته ، بلکه مستلزم اولویت بندی و اصلاح مصوبات شورای محترم شهر بوده است و در سایر موارد رفع سد معابر نیز با همکاری مجموعه پرسنل زحمتکش شهرداری در واحد رفع سد معبر در سایر نقاط شهر در دست اجراء است.

۲-  اجراء پروژه پارک حاشیه جاده چمخاله براساس مصوبه شورای محترم شهر در دست اقدام است و هیچگونه مصوبه اصلاحی به شهرداری ابلاغ نشده است.

۳- اجرای میدان انقلاب ، در زمان سرپرستی آقای شریفی صورت پذیرفته است و در خصوص المان منصوبه نیز براساس ایده و نظر اعضای محترم شورای اسلامی شهر صورت گرفته است و کل هزینه اجرای میدان و المان منصوبه در آن مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۳۹۹ ریال براساس قراردادهای منعقده        می باشد.و  مصوبه اصلاحی در این خصوص در تاریخ۲۹/۶/۹۴ به شهرداری ابلاغ شده است .(ضمیمه شماره ۲)

۴-  پیرامون عدم گزارش مربوط به آتش سوزی بیل میکانیکی ، اولاً : مراتب طی نامه شماره ۹۱۳۰ مورخ ۲۸/۵/۹۴ ، در پاسخ به نامه شماره ۴۶۳ مورخ ۳۱/۳/۹۴ آن شورای محترم شرح گزارش  به حضور ایفاد شده است.  (ضمیمه شماره ۳)

ثانیاً :  مفاد نامه شماره ۱۵۶۲۷ مورخ ۱۴/۶/۹۴ (ضمیمه شماره ۴) شهرداری در پاسخ به تقاضای آقای قربان قاسم نژاد ( نگهبان جایگاه دفن زباله ) موضوع ارسال نامه شماره ۸۴۷ مورخ  ۳۱/۵/۹۴ آن شورای محترم جهت بررسی ، شرح سیر مراحل پرونده در مرجع قضایی نیز اشاره و گزارش شده است. علی ایحال ، با توجه به ارجاع امر به کارشناسی از سوی بازپرس محترم شعبه دوم و اعلام نظر کارشناس در این خصوص حریق عمدی بوده و طبق آخرین مذاکره در یک هفته قبل ، با دستور بازپرس محترم پرونده جهت اخذ پرینت شماره مکالمات و سایر تحقیقات به اداره آگاهی ارجاع شده است ضمن اینکه به موازات پی گیری حقوقی با انجام سه مرحله مکاتبه با شرکت هپکو و اعزام کارشناسان آن شرکت علت ، آتش سوزی غیرعمدی تشخیص داده شده است.

۵-  پیرامون تملک ملک منجم باشی و استفاده از آن بعنوان موزه شهر لنگرود ، چند نکته قابل تامل است. اولاً : جهت تملک اراضی و ابنیه مورد نیاز شهرداری علاوه بر داشتن طرح مصوب ، پیش بینی اعتبار و تخصیص بودجه از شرایط اساسی و لازم می باشد. با توجه به اینکه در بودجه سال ۹۴ جهت تملک ملک موصوف ردیف بودجه ای پیش بینی نشده است .

ثانیاً : ملک مذکور که جزو میراث فرهنگی کشور می باشد متولی تملک آن سازمان میراث فرهنگی می باشد به عبارت دیگر تملک از وظایف آن سازمان است هر چند در صورت داشتن اعتبار و بودجه مانعی برای تملک وجود ندارد. در هر حال این امر مستلزم اعتبار کافی و مازاد بر نیاز از قبیل تأمین حقوق پرسنل و هزینه های جاری می باشد. ضمن اینکه مصوبه شماره ۱۶۸۱ مورخ ۲۸/۱۲/۹۳ (ضمیمه شماره ۵)که در پاسخ به تقاضای شماره ۱۸۱۳۵ مورخ ۲۵/۶/۹۳ شهردار محترم اسبق آقای انصاری (پیوست شماره ۶)که در تاریخ ۸/۱/۹۴ به شهرداری ابلاغ گردیده ، زمانی بوده است که بودجه سال جاری تقدیم و تصویب شورای محترم گردیده بود و مضافاً اینکه از آقای یعقوبی نماینده تام الاختیار خانواده منجم باشی مدارک مثبته وکالت از مالکین خواسته شده که این امر هنوز محقق نگردیده است.

۶-  از زمان شروع به فعالیت بنده صرفاً یک نیرو با هماهنگی شورای محترم بنام آقای سهراب مرادی بعنوان راننده و بصورت مقطعی برای مدت ۲ ماه اخیر با فرمانداری همکاری می نماید (پیوست شماره ۷) و در خصوص نیروهای مأمور در سایر نهادهای مورد نظر ، صرف نظر از اینکه در زمان بنده چنین موضوعی اتفاق نیافتاده است بر این باور هستم اعزام یک نگهبان در دستگاه امنیتی که از جوانب و زوایای مختلف با شهرداری همکاری و مساعدت دارد چندان سبب وقفه و مشکل در کار شهرداری نبوده و نخواهد بود.

۷-  درخصوص استفاده بهینه و یا تبدیل وضعیت کشتارگاه به سالن ورزشی ، به استحضار می رساند با هماهنگی ریاست محترم کمیسیون ورزش شورای محترم شهر (جناب آقای مهدی پور) و نشست بعمل آمده ، جمع بندی مطالب با تأکید نظر آن شورای محترم ، تخریب ساختمان فعلی کشتارگاه بود که در این راستا با آقای عزیزا… هوشمند ( مدیرعامل شرکت پی گستر گیل ) که یکی از مجریان اماکن ورزشی است مذاکره شد که برآورد سوله و احداث آن بالغ بر پانزده میلیارد ریال اعلام گردید. با این وصف و نظر به سیاست شورای محترم در توزیع عادلانه امکانات در نقاط مختلف شهر از یک سو و توجه به این امر که سالن های ورزشی دیگر مانند سالن چند منظوره بحران ، نیز نزدیک به منطقه بود برابر بازدید میدانی مقرر گردید که این هزینه کرد بر روی زمین واگذار شده به اوقاف جهت احداث زائرسرا  (با توجه به عدم ایفاء تعهدات و موانع احداث ارتفاع سازی با عنایت به نزدیکی اداره امنیتی اطلاعات شهرستان )صورت پذیرد که موضوع استرداد ملک با اداره اوقاف نیز در حال پی گیری می باشد.

۸- از بدو شروع به فعالیت هریک از ده نفر که به امضاء و دستور اینجانب شروع به کار نموده اند شغل و محل فعالیت آنان در واحد امور شهر و رفتگری تعیین شده است که صرفاً تعداد ۲ نفر در شغلهای مشابه بدون هماهنگی مشغول بودند که بلافاصله دستورات لازم جهت فعالیت در شغل تعیین شده صادر که درصورت عدم تمایل نسبت به قطع همکاری آنان به روز اقدام می گردد.

۹-  پیرامون اداره ایستگاه CNG به استحضار می رساند ، شرکت بهینه سوز ماهدشت تا پایان سال ۹۳ با شهرداری دارای قرارداد بود. با توجه به اینکه در تنظیم قرارداد قبلی آقای انصاری شهردار محترم سابق ، برخلاف مصوبه شورای محترم رأساً نسبت به تقلیل ضمانتنامه اقدام و از سوی دیگر مطالبات شهرداری از شرکت موصوف به دلایل مختلف وصول نشده بود. با اجرای سیاست لازم سعی گردید که مطالبات قریب به پنج میلیارد ریالی شهرداری در طی این مدت به حدود پانصد میلیون ریال کاهش یابد و همچنین بدهی پیمانکار به شرکت گاز نیز به حدود هفتصد میلیون ریال برسد که قبلاً به میزان قریب به شش میلیارد ریال بوده است صورتجلسه پیوستی (ضمیمه شماره ۸) مؤید این ادعا است.

۱۰-  درخصوص روند کند پروژه های مورد نظر شورای محترم ، الف- هیچگونه اقدام اجرایی درخصوص پارک آزادی صورت نگرفته تا روند پیشرفت آن کند باشد. ب- درخصوص ساماندهی شهربازی و نحوه اداره آن همانطوریکه مستحضرید قرارداد پیمانکار با شهرداری تا پایان آذرماه سال۹۵ میباشد و جالب اینکه قبل از شروع به فعالیت بنده بدلایل نامعلومی هیچگونه اقدامی در وصول مطالبات شهرداری از پیمانکار موصوف مربوط به سال ۹۰ لغایت ۹۴ بمبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون ریال صورت نپذیرفته بود ، که با نشست و تنظیم صورتجلسه مورخ ۱/۵/۹۴ (ضمیمه شماره ۹) مطالبات شهرداری تثبیت گردید و وضعیت سرقفلی سه باب مغازه نیز مشخص گردید و تعطیلی فعلی نیز در جهت استاندارد سازی امکانات تحت نظارت اداره کل استاندارد میباشد و لاغیر.

درخصوص بهسازی پارک کودک در پارک فجر ، با توجه به بودجه تخصیصی در شهرداری اقدامات لازم درخصوص تعمیر و نگهداری صورت پذیرفته وحتی نسبت به شناسایی دستگاههای جدید و سفارش خرید نیز اقدام گردیده است که عن قریب نسبت به نصب و بهره برداری اقدام خواهد شد. پیرامون ساماندهی تفکیک زباله از مبدأ نیز ، علیرغم فسخ قرارداد با شرکت زیستاپ مطابق مصوبه آن شورای محترم و شناسایی پیمانکار جدید و درخواست اخذ مصوبه ترک تشریفات مناقصه برای این مهم از شورای محترم گردیده که هنوز نتیجه آن به شهرداری ابلاغ نشده است.

همچنین با عنایت به انجام مذاکره شرکت کمپوست شهرستان رودسر ، و اعلام آمادگی آن شرکت از دو طریق ، موضوع را در هفته قبل شخصاً به سمع عزیزان محترم رساندم که با توجه به صرف و صلاح شهرداری ، جمع آوری زباله با احتساب کلیه پرداختی ها ماهیانه مبلغ سه میلیارد و سیصد میلیون ریال برای شهرداری هزینه دربر داشته و  بنظر می رسد منطقاً باید از آن شرکت استفاده گردد.

۱۱- درخصوص شفاف سازی پرونده آقای طواف زاده ، این تفکیکی در سال ۹۲ و در زمان جناب آقای انصاری اقدام گردیده و میزان ۰۰۰/۰۰۰/۵۵۰ ریال بعنوان حق التفکیک شهرداری وصول شده است (ضمیمه شماره ۱۰) و درخصوص پرونده تفکیکی آقای عیسی بهاری ، علیرغم اینکه در یک مقطع زمانی در مورخ ۳/۱۱/۹۲ به شماره ۸۵/۳۴ متقاضی انجام تفکیک زمین همراه برآورد سهم شهرداری بوده است، بدلایلی از انجام تفکیک منصرف گردید. با توجه به فاقد سند بودن پلاک مورد نظر ، ظاهراً بصورت عادی و با قولنامه به اشخاص مختلف واگذار که شهرداری در این راستا به هنگام صدور پروانه علاوه بر عوارض متعلقه ، جهت عدم تضییع حقوق شهرداری مبلغی بالغ بر هفتادو پنج میلیون ریال به ازاء هر صدور پروانه دریافت نموده است.

در خصوص اجرای رینگ استخر شماره ۴ بدون شک تا پایان سال جاری پروژه جزء برنامه های اجرایی شهرداری می باشد ضمن اینکه با اصلاح طرح و مطرح شدن آن در کمسیون عمران شورای محترم و بازدید میدانی به دلیل عدم تصویب نهایی ، مراتب جهت اجرا به شهرداری ابلاغ  نگردیده است.

در پایان آرزوی موفقیت و سلامتی تمامی همکاران شورایی خود را از خداوند مطلع به همه چیز خواهانم.

افشین گلباغی

شهردار لنگرود

مدارک زیر نیز پیوست جواب های شهردار به شورا شهر لنگرود بود.

2 (1) 2 (2) 2 (3) 2 (4) 2 (5) 2 (6) 2 (7) 2 (8) 2 (9) 2 (10)

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 15 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱۵
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مریم دوشنبه , ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۸:۵۳

با سلام مهندس گلباغی رزومه کاری شما همیشه درخشان بوده و خواهد بود و شهرورندانمون میدونن که اوضاع شورا چطوریه ؟؟؟شما لیاقت بهترین سمت و جایگاه رو دارید اما دخالتهای اقای نماینده نمیذاره که بدرخشید

يوسف سه شنبه , ۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۹

رزومه کاری آقای گلباغی در استفاده از ماشین شاسی بلنده!!! و خود را دانای کل فرض کردنه و دیگر هیچ.

جواد دوشنبه , ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۹:۲۹

حالا که اینهمه فرصت خوب داره آقای گلباغی بقول شما میتواند در بهترین جایگها بدرخشد!!!خوب !!!حالا چرا گیر دادی فقط شهرداری را برو دیگه یکسال فرصت داشتی هم پیمانکاران از شما راضی بودن هم باند بازیها هم آسفالت با قیمت زیاد با کیفیت کم به خورد این شهر با آن دار و دسته ات دادی بسه دیگه تورو بخیر وما را بسلامت.نمیدانم مسئولین این سایت چقدر دلتنگ شما هستن .خوب توهمین لنگرود نیوز بهش ریاست بدین ببینین میتواند حقوق مزایای شما را بموقع بده یا اصلا وقت داره که به امور غیر دارو دسته اش برسه یا نه.

محسن دوشنبه , ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۷

امیدوارم در مورد کحالی هم همینو بگید

در یک سال اگر کاری نکرد نگین وقت نداشت
گلباغی شهرداری رو با ١٨ میلیارد بدهی گرفت
الان چقدره؟

گلباغی تاوان اشتباهات گذشته هارو داد اقااا

الانم دنیا به کام ….

جواد سه شنبه , ۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۴

گلباغی شهرداری را با ۱۸میلیاردبدهی تحویل گرفت با ۳۸میلیارد بدهی تحویل داد.

وحید سه شنبه , ۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۷

متاسفم برای شما و امثال شما که دروغ رو رواج میدید در شهر

همشهری دوشنبه , ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۴

باسلام ،آقای مهندس گلباغی ناراحت نشین مطمئن باشین این انرژیهای منفی که اعضای شورا به شما دادن در آینده ای نزدیک به خودشون بر میگرده دنیا دا رمکافاته ****************************************

حسين دوشنبه , ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۹

درود برشما

آشکار کردید که این شش نفر فقط دنبال منافع شخصی خودشون بودن نه شهر

در جواب شهردار همه چی با مدارک اومده
برخی موارد هم از دوران قبل از شهرداری گلباغیه

مسعودي دوشنبه , ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۷

اقای حجامی
اقای مهدی پور
خانم سروری

برای شما متاسفم

جوابی که داده شد کجاش رو قانع نشدید؟؟؟

از این واضح تر؟؟

خنده داره واقعا

…رو پر نکرد گلباغی که برداشتینش؟؟

علي ثابتي دوشنبه , ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۰

رقیه سروری و منوچهر مهدی پور تصمیم بگیرن برای میدان اصلی شهر؟

یکی کاردانی کشاورزی
یکی معلم حرفه و فن راهنمایی

متاسفم واقعا

دوتا مهندس نداشت این شورای شهر؟؟؟

آدم دردش رو به کی بگه؟

همشهری* سه شنبه , ۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۴

راستی چرا کسی به تحصیلات غیر مرتبط این اعضا گیر نمیده !!!!!!!!!!!!!چرا کسی به موضوع به این مهمی که در تصمیمات غیر کارشناسی که گرفته میشه برای شهرمون واز روی بیدانشی است چیزی نمیگه بیایم همه با هم به این قضیه بیشـــــتروبیـشـــــتر توجه و این موضوع را یاداور شویم و تذکــــــــــــــــــــــــــــــــــر دهیم !!!!!!!

حامد یکشنبه , ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۶

سلام بزرگوار علی ثابتی . در پی نظر حضرتعالی مبنی بر مدارک دوتن از اعضای شورای اسلامی شهر ، بهتر است پس از تحقیق و مطالعه نظر خودتان را بنویسید که این راه و روش پسندیده تر خواهد بود .
تا جایی که از آخرین مدارک دو تن از اعضای شورا که شما بزرگوار نام برده اید می دانیم .
۱ . خانم سروری کارشناسی ارشد جغرافیا و برنامه ریزی توریسم است .
۲ آقای مهدی پور ،مهندسی تولیدات گیاهی – کارشناس ارشد جغرافیا و برنامه ریزی توریسم. دانشجوی دکترای تخصصی جغرافیا و برنامه ریزی روستایی دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران

وحید سه شنبه , ۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۵

جواب کارشون رو تو همین دنیا میبینن آقای گلباغی
شما نگران نباشید

سوال آخر برام جالب بود

موردش برای قبل از دوران گلباغی بود و جزء سوالات اومده بود

فقط میخندم برای این ۶ نفری که استقلال ندارند

یاسر چهارشنبه , ۲۲ مهر ۱۳۹۴ - ۹:۱۶

دوستان ما به گذشته رجوع کنن متوجه میشن که کسی جز شهروند لنگرودی با انتخابش در بوجود اومدن این وضعیت مقصر نیست !
اگر اعضای محترم فعلی با این نوع سلیقه و سطح عملکرد و علم در مسند شورا تکیه زدن ماحصل انتخاب شهروند لنگرودیه !
ما حافظه تاریخی مون ضعیفه !

مهدی چهارشنبه , ۲۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۵

شما که ظرفیت ندارین حرف مخالف رو بنویسی، چرا اسم سایتتو گذاشتی خبری؟!!! بگو سایت تبلیغی انتفاعی زدی و خلاص…..