کمک صد و بیست میلیونی شهردار دست و دل باز !!!
کمک صد و بیست میلیونی شهردار دست و دل باز !!!

شنیده شده که شهرداری یکی از شهرهای شرق گیلان مبلغ صد و بیست میلیون تومان به صورت بلاعوض صرف تغییرات منزل امام جمعه آن شهر کرده است.

به گزارش لنگرخبر به نقل از لاهیجان ، شنیده شده است شهردار یکی از شهرهای شرق گیلان مبلغ صد و بیست میلیون تومان بصورت بلاعوض صرف تغییر دکوراسیون و تعمیرات منزل امام جمعه کرده است.

در شهری که با این مبلغ می توان در بهترین نقطه آن یک منزل مناسب تهیه کرد و بسیاری از مردم متدین این شهر با ارقامی بسیار پایین تر از این مبلغ درگیر مشکلات مستاجری و اسباب کشی های پردرد سر هرساله هستند، چرا امام جمعه باید چنین ریخت و پاش هایی را انجام دهد و آیا این با زی طلبگی و تاکیدات مکرر امام راحل در تضاد نیست؟

شهردار محترم که این مبلغ را صرف زیباسازی و تعمیرات منزل امام جمعه قرار داده است، آیا مصوبه شورای شهر را اخذ کرده یا این مبلغ را از شرکت های تابعه و پیمانکاران هزینه نمود؟

امام جمعه محترم در برابر درخواست های احتمالی بعدی از جانب شهردار چه واکنشی خواهد داشت؟ و اصلا چرا شهردار باید این چنین خرجی را برای امام جمعه انجام دهد؟ آیا جناب امام جمعه محترم از تبعات این اتفاق در مردم و مامومین خویش آگاه است؟ و سوالات فراوانی پیرامون این اتفاق…

امیدواریم روحانیت محترم نسبت به این اتفاقات حساس باشند و اجازه ندهند که اعتماد مردم با چنین اتفاقات ناخوشایندی مورد خدشه واقع گردد.

حجت الاسلام احمد عبدالله زاده امام جمعه شهرستان «لاهیجان» در گفتگویی کوتاه با خبرنگار ما با اشاره به زی طلبگی روحانیت و طلاب با بیان اینکه جامعه الگو و اسوه خود را در رفتار و عمل روحانیت جستجو می کند گفت: اگر طلبه در رفتارهای خود مراقبت لازم را نداشته باشد و از حدود پاره‏ای هنجارها فراتر رود، جایگاه و منزلت خود را نزد مردم از دست خواهد داد.

به گزارش «لاهیجان»، این وضیت در شهر لاهیجان به گونه ای دیگر است و حجت الاسلام احمدعبدالله زاده امام جمعه این شهر پس از گذشت یک و سال نیم حضور به همراه خانواده به عنوان امام جمعه و نماینده ولی فقیه در این شهرستان، هنوز در خانه استیجاری زندگی کرده و با مشکلات مستاجری دست و پنجه نرم می کند.