رئیس جمهور آینده در تبعیت از ولایت از مردم عقب نماند  (۲)
رئیس جمهور آینده در تبعیت از ولایت از مردم عقب نماند  (۲)

              «عصمت خسروانی تهرانی»، مادر شهیدان ملکی در گفت‌وگو با دانا، اظهار داشت: توقع بنده از رئیس جمهور آینده این است که واقعاً برای خدا کار کند که اگر اینگونه بود، مشکلی پیش نخواهد آمد. وی افزود:‌ رئیس جمهور آینده مردم را در نظر بگیرد، مردم ما مردم بسیار خوبی هستند ملت ایران […]

 

 

 

 

 

 

 

«عصمت خسروانی تهرانی»، مادر شهیدان ملکی در گفت‌وگو با دانا، اظهار داشت: توقع بنده از رئیس جمهور آینده این است که واقعاً برای خدا کار کند که اگر اینگونه بود، مشکلی پیش نخواهد آمد.

وی افزود:‌ رئیس جمهور آینده مردم را در نظر بگیرد، مردم ما مردم بسیار خوبی هستند ملت ایران بد ندارند و در هر شرایطی پشت نظام ایستاده‌اند. نمازجمعه‌ها را ببینید، این مردم ۳۰ سال است که ارزش‌ها و آرمان‌های امام را حفظ کرده‌اند، حضور آنها در صحنه نشان می‌دهد که مردم کشورشان را و رهبرشان را دوست دارند. رئیس جمهور ملت رااز خودش راضی نگه دارد و به فکر مردم به خصوص قشر محروم جامعه باشد.

مادر شهیدان ملکی بیان داشت: آن عده‌ای که در فتنه حضور داشتند یا مخالفت می‌کنند، عده قلیلی هستند که در برابر صف مستحکم ملت ایران به چشم نمی‌ِآیند. رئیس جمهور آینده خودش را و کشور را برای آسایش ملت بسازد.

تهرانی گفت: من مادر شهیدی را سراغ دارم که دارد در فقر زندگی می‌کند، از مسئولان خواهش می‌کنم که به فکر مردم باشند.

این مادر شهید تأکید کرد: نکته‌ای که مورد نظر همه ایثارگران و خانواده‌های شهداست،‌ این است که رئیس جمهور آینده در تبعیت از ولایت از بقیه آحاد ملت عقب نماند.

وی افزود: اگر این ولایت نباشد، سنگ روی سنگ بند نمی‌شود، وجود ولایت بسیار برای ما اهمیت دارد و بنده معتقدم که بدون ولایت ما زنده نخواهیم بود، این حرف من نیست، این حرف شهداست و نعمتی است که باید قدردان آن باشیم.

مادر شهیدان ملکی بیان داشت: با تبعیت است که می‌توان قدر ولایت را به خوبی دانست و امروز هم زمانی است که تبعیت از ولایت، بیش از هر زمان دیگری لازم است و بی‌شک حلال مشکلات خواهد بود.