پیروزی تیم فوتسال هیات لنگرود مقابل کیامیدان لاهیجان

در جریان رقابت های فوتسال قهرمانی لیگ برتر باشگاه های استان گیلان دیدار تیم های لنگرود و کیامیدان لاهیجان با برتری تیم لنگرود پایان یافت.

به گزارش لنگرخبر، در پایان این مسابقه که در رشت برگزار شد تیم های فوتسال دخانیات رشت و هیات فوتبال رودبار به نتیجه مساوی پرگل چهار بر چهار دست یافتند.
در جریان این مسابقه که از هفته سوم رقابت های فوتسال لیگ برتر گیلان برگزار شد، دو تیم فوتسال دخانیات رشت و هیات رودبار یک باز متعادلی را از خود به نمایش گذاشتند و سرانجام با کسب نتیجه تساوی هر تیم یک امتیاز از این مسابقه کسب کرد.
همچنین در سایر دیدارهای برگزار شده از هفته سوم رقابت های فوتسال لیگ برتر گیلان، تیم هیات لوشان با نتیجه چهار بر صفر تیم مارلیک گنجه رودبار را شکست داد و تیم فوتسال چای رفاه آستانه اشرفیه با نتیجه دو بر یک قوی سپید بندرانزلی را مغلوب کرد.
در سایر دیدارهای برگزار شده این رقابت ها نیز، تیم فوتسال هیات فومن با نتیجه چهار بر دو هیات فوتبال بندرانزلی را شکست داد و تیم فوتسال هیات لنگرود با نتیجه سه بر یک برابر تیم کیامیدان لاهیجان به برتری رسید .
در جدول رده بندی این رقابت ها نیز، تیم فوتسال هیات رودبار با کسب هفت امتیاز به تنهایی در صدر جدول قرار دارد ، تیم های هیات لوشان ، هیات لنگرود و قوی سپید بندرانزلی با کسب شش امتیاز در تعقیب صدرنشین هستند.
در رقابت های فوتسال قهرمانی لیگ برتر باشگاه های استان گیلان ، ۱۰ تیم حضور دارند که در یک گروه ، به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند