مهم‌ترین برنامه‌های اقتصادی دولت در سال۹۲

      به گزارش لنگرنیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نیازمند انسجام و برنامه‌ریزی هر چه بیشتر در حوزه اقتصاد برای تعالی کشور هستیم. سید شمس‌الدین حسینی ضمن تشریح مهمترین برنامه‌های اقتصادی دولت در سال ۹۲ افزود: تقویت نظام ارزی، […]

 

 

 

به گزارش لنگرنیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نیازمند انسجام و برنامه‌ریزی هر چه بیشتر در حوزه اقتصاد برای تعالی کشور هستیم.

سید شمس‌الدین حسینی ضمن تشریح مهمترین برنامه‌های اقتصادی دولت در سال ۹۲ افزود: تقویت نظام ارزی، افزایش توان تولید در بخش های آسیب پذیر، سامان دادن معادن و سرمایه‌گذاری در این حوزه، تداوم طرح توسعه کشاورزی، افزایش حقوق کارمندان و تقویت نظارت برای مقابله با گرانی اقداماتی است که امسال در حوزه اقتصادی به جِد دنبال می‌شود .

وی همچنین در خصوص بودجه سال ۹۲ گفت: مهمترین اقدام این وزارتخانه در قانون بودجه سال ۹۲ استفاده از تمام ظرفیت‌های قانون سال ۹۱ ، بهبود پرداخت‌های کارکنان و استفاده از احکام سال ۹۱ برای توسعه فعالیت‌های سرمایه‌گذاری و عمرانی کشور است.