یکتایی مشاور استاندار گیلان شد

طی حکمی از سوی استاندار گیلان ، آزاده و جانباز ۷۰ درصد لنگرودی “حاج اسماعیل یکتایی” به عنوان عضوء شورای مشورتی استاندار در امور ایثارگران منصوب شد.

به گزارش لنگرخبر، در  حکم استاندار  خطاب به اسماعیل یکتایی آمده است : در راستای ترویج و تحکیم فرهنگ ایثار ، جهاد و شهادت و نیز استفاده کامل از ظرفیت توان و نظرات مشورتی جامعه معزز ایثارگران مطابق نامه وزیر کشور و تحقق مفاد تفاهم نامه مشترک وزارت کشور و بنیاد شهید و امور ایثارگران بدینوسیله به موجب این ابلاغ جنابعالی به عنوان عضوء شورای مشورتی استانداری منصوب می شوید.

امید است به یاری خداوند تبارک و تعالی و اتکاء به اندیشه های ناب حضرت امام ( ره) و منویات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) در پیشبرد و اهداف عالیه انقلاب بیش از پیش موفق ومؤید باشید.

در مراسم معرفی مشاور امور ایثارگران استاندار در استانداری ،احمدی پور معاون سیاسی امنیتی استانداری گیلان –مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران و تنی چند از مدیران استانداری  حضور داشتند.حاج اسماعیل یکتایی از آزادگان جانباز ۷۰ درصد شاعر و نویسنده دفاع مقدس دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس رشته حقوق خصوصی و وکیل پایه یک دادگستری می باشد.