استاندارى محترم ظاهراً بین ماندن و نماندن، عزل و نصب، تغییر و حفظ باید از کسانى اجازه بگیرد

ابوذر ندیمی نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل با انتقاد از مخالفین تغییر آنها در روزنوشت های خود نوشت: استاندارى محترم ظاهراً بین ماندن و نماندن، عزل و نصب، تغییر و حفظ باید از کسانى اجازه بگیرد؟! درحالیکه وزیر محترم کشور از تغییر حتّى در شب انتخابات سخن به میان مى اورد بعضى از مثلاً سینه چاکان را راه دگر است و فرمان دگر!؟

کد خبر : 39138
تاریخ انتشار : پنجشنبه 7 آبان 1394 - 13:04

به گزارش لنگرخبر به نقل از درسیاهکل، در پی شنیده هایی مبنی بر تغییر چند فرماندار در استان گیلان از جمله فرماندارهای سیاهکل و آستانه اشرفیه؛ ابوذر ندیمی نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل با انتقاد از مخالفین تغییر آنها در روزنوشت های خود نوشت: استاندارى محترم ظاهراً بین ماندن و نماندن، عزل و نصب، تغییر و حفظ باید از کسانى اجازه بگیرد؟! درحالیکه وزیر محترم کشور از تغییر حتّى در شب انتخابات سخن به میان مى اورد بعضى از مثلاً سینه چاکان را راه دگر است و فرمان دگر!؟

براى فرماندارانى که وقت آمدن هزار حرف و نقل دارند که: بابا این بنگاهى است!؟ این فوق دیپلم دارد؟! این منتخب این یا ان شورا نیست!؟ این در فلان پروژه حقّ بنگاهى گرفته است!؟ این با این و آن رابطه پرسش برانگیز دارد؟! این هیچ قِران و ریالى به شهرستان نیاورده است؟ این در انتخاب مدیر نمونه این کرد و آن نکرد؟!

nadimi_heydari

این صرفاً و صرفاً توسط فلانى اورده شد وهیچ کس دیگرى توصیه او را نکرد.ارتباطات او در حدّ حرف است نه اعتبار و پروژه معلوم ؟ و دهها مطلب دیگرى را که شایعه وتواتر درگفت ونقل مى کنند.

اما همان ها در زمان دیگر حسب مصلحت سیاسى یا انتخاباتى در باب تغییر یک باره جلد و پوست عوض مى کنند!؟و به اصطلاح مشهور از پیراهن این و آن به دفاع برمى خیزند!؟از همه مهم تر نقش متفاوت در شهرستان دیگر( کمى دورتر) است که چرا نباید عوض شود!؟چرا نمى گذارید عوض شود و…و یا شهرستان کمى نزدیک تر که بیش از یکسال عموزاده یکى از این سینه چاکان در تلاش براى تغییر فرماندار است کلمه اى را نمى شنوید؟!

در همین قضیه تغییر اقاى اسماعیلیان که حتّى شهردارقبلى لاهیجان را با سلام و صلوات سازندگى براى کنترل و یا تحت الشعاع قراردادن ایشان برده بودند همین عموزاده کلمه اى ازکینه و بغض و… نمى فرماید که ؛آن همه جلسات وپیگیرى ها وجنگ وجدال ها با ان بنده خدا سرچى بوده است و… واقعاً راجع به مردم چه فکر مى شود ! ایا در دو قدمى! این رفتارها قابل کشف نیست !؟

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 3 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۳
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

جهانگیر پنجشنبه , ۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۱

اومدن شهردار لنگرود رو با بی قانونی برداشتن و کحالی رو جایگزین کردن
امروزم معارفه شد به این زودی

اونوقت میگین قانون؟

قانون رو نادیده گرفتن تا به مقاصدشون برسن

میثم مجیدی پنجشنبه , ۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۷

این استاندار برای عزل و انتخاب شهردار جدید شهر ها هم از جاهای دیگه دستور میگیره

چه برسه فرماندار!!

این آدما اینجور جاها خودشون رو نشون میدن

رضا - املش جمعه , ۸ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۱۴

از قرار معلوم حرف اول و آخر و در عزل و نصب فرمانداران را آقای احمدی پور معاون سیاسی و امنیتی استاندار ی گیلان می زند و آقای استاندار فقط و فقط احکام را امضاء می نماید ……